Весняна толока у Пологівській СРШ №2: весело і дружно діти наводили лад (+ФОТО)

1
62

Як ми всі сумували за теплим весняним сонячним промінням та свіжим вітерцем. Навесні оновлюється природа, птахи повертаються з вирію та наводять лад у своїх домівках, з’являються перші квіти. І  ми, як ті пташенята, вийшли на шкільне подвір’я, щоб прибрати його.

Вже традиційно щовесни у Пологівській СРШ №2 I-III ступенів проводять весняну толоку. 13 квітня всі школярі дружним трудовим десантом вийшли на прибирання. Для п’ятикласників це була перша справжня толока. Вони завзято підмітали подвір’я школи. Не пасли задніх і учні старших класів. За кожним класом була закріплена ділянка. Вони із ентузіазмом прибирали сухе листя, переполювали ділянки. Директор школи Богдан  Миколайович Волощук  та завгосп  Ольга Василівна Денисенко особисто перевірили кожну ділянку. Всі працювали дружно та завзято, а працювати допомагав веселий настрій та яскраве сонечко.

Ксенія Сторчак, вихованка гуртка “Основи журналістики” БДЮТ,

учениця Пологівської СРШ №2.

Фото з архіву школи.

1 коментар

  1. Навесні у птахів пташенят ще немає, а у деяких немає й домівок! Тож ніякі пташенята там не пораються – бо вони у птахів ще у планах. А от стара шкільна традиція будувати, та встановлювати птахам що повернулися з вирію будиночки (шпаківні) забулася у школярів та вчителів зовсім – що не є добре. Мабуть дається взнаки давня пристрасть Богдана Миколайовича до практичності, та фундаментальності – пам’ятаю ще по школі полюбляв теперіншній директор понад усе точні науки. А от гуманітані – не дуже… Через те, мабуть, і випустив із свого директорського поля зору давню традицію в СРШ №2 – допомагати птахам з житлом! 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут