Весна у Пологах: краса, сонце, позитив і… негатив (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
58

Нарешті, справжнє тепло прийшло. Ще тиждень-два тому пологівці тільки мріяли про тепле сонечко, хотілося вже скинути “пуховики” і зимові чобітки, які так набридли за зиму. І ось так зразу вже майже літо! Звичайно, всю красу хочеться побачити, сфотографувати і насолодитися нею. Так і зробили вихованці гуртка “Основи журналістики” БДЮТ. Вони вирушили у місто ловити весну і посмішки пологівців, заряджатися енергією сонця і позитивом. Проте побачили під час фотополювання і негатив…

 

Позитиву насправді виявилося більше. На деревах розпускаються бруньки, за кілька днів місто буятиме соковитими і яскравими кольорами, зеленню і квітами. Біля деяких дерев проходиш наче біля великого вулика: бджілки теж за зиму зголодніли і намагаються швиденько наповнити запаси меду. Перші весняні квіти радують око своєю красою. Місто ожило.

Котики і собачки вигріваються на сонечку, виходять на прогулянки.

Насолоджуються теплом і пологівці, відпочивають у парках, на лавочках на центральній алеї міста і на дитячих майданчиках.

І все, здається, класно, якби не людське свинство. Поряд з такою красою, на жаль, є і таке:

І хто ж то все так “прикрашає”? Усі, начебто, хочуть жити у чистому місті, але якось бажання зі справами у декого розходяться. На жаль… Реалії Поліг такі: це місто контрастів.

ФОТО Антона Волочка і Дар’ї Колісник,

вихованців гуртка “Основи журналістики” Пологівського БДЮТ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут