Весна прийшла – до армії забрали!

0
16

Сьогодні, 10 квітня, двоє пологівців відправляли на строкову службу в рамках призовної кампанія «Весна-2018».

З бойовим настроєм до армії відправилися Артем Корж та Олександр Куленко. Обоє парубків жителі міста Пологи. Їх проводжали друзі та рідні.

Військовий комісар Олександр Манжос наголошує, що строковиків в АТО не відправляють.

  • Зараз вони направляються в навчальний центр, в Десну. Призовники будуть заформовані в ЗСУ. Окрім цього пологівських призовників будуть призивати до Нацгвардії, в Державну прикордонну службу та службу транспорту. Двоє пологівців 25 квітня відправляться на службу в президентський полк.

Зазначимо, що призовний вік в Україні в 2018 році встановлено на рівні 20-27 років. Хлопці мають служити півтора роки, а ті, хто з вищою освітою – рік. Кожен солдат має 10 днів обов’язкової відпустки.

У Пологівському військкоматі план на цю весну призвати 18 чоловік. Проте щонайменше 5 чоловік переховуються від працівників військкомату і від самої служби.

Зокрема, 154 чоловіка знаходиться в довготривалому розшуку. А дехто з чоловіків, щоб не взяли в армію, ріжуть собі руки. З порізами на руках зазвичай в армію не беруть, вважається, що у такої людини не стійка психіка.

З контрактниками ситуація краща. Багато чоловіків охоче йдуть служити за контрактом. На перший квартал цього року наряд на контрактну службу був 10 чоловік, а призвано 14.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут