Василько, котик Мурзик, зла Ягуся вчили учнів шостої школи, як бути здоровими

0
46

Здавна книга вважалась джерелом знань та найкращим товаришем дітей. Справді, цей «маленький помічник» міг стати взірцем на все життя. Адже, дитина, читаючи захопливі казки чи фантастичні пригоди, стає головним персонажем, поринає повністю у загадковий світ і уявляє себе в головних ролях.

«Спілкування» з книгами – найкорисніша дружба для наших дітлахів. На жаль, сьогодні далеко не кожен зі школярів може похвалитися списком прочитаних книжок. Їх найближчими товаришами зараз є мобільні телефони, планшети, комп’ютери… Та навіть наймодніші гаджети не можуть замінити неймовірний пригодницький світ читання книг, де режисером є уява дитини.

Учням 2 класу Пологівської ЗОШ №6 випала нагода в цьому переконатися. Разом із дітьми інших міських шкіл вони завітали у гості до царини пригод, казок та фантастики – центральної районної бібліотеки. У дитячому відділі всіх привітно зустрічали бібліотекарі та безліч захопливих книжок.

Нашій увазі була представлена виховна година про здоровий спосіб життя, яку проводила Валентина Володимирівна Зубець. В ігровій формі дітям розповідали про користь вживання корисної їжі, заняття спортом. Приємним сюрпризом для присутніх стала лялькова вистава «Як Василько став спортсменом». Дивлячись на неслуха Василька, поважного лікаря, котика Мурзика, злу Ягусю, посмішка не сходила з дитячих облич, адже гра акторів вражала своєю майстерністю. По закінченні вистави юним глядачам стало цікаво познайомитися із виконавцями казкового дійства. Було дуже приємно дізнатися, що акторами лялькової вистави є самі працівники бібліотеки – Любов Петрівна Гнусова та Алла Валентинівна Колісник.

Повертаючись додому, побачене обговорювали ще дуже довго.

Нехай бібліотека стане одним з ваших найулюбленіших місць, адже на вас там чекає багато захопливих непрочитаних книг.

Катерина Стащенко, вчитель початкових класів ЗОШ №6.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут