В Пологівському районі під час нересту обмежено вилов риби

6
56

На водоймах району триває  весняно – літня (нерестова) заборона на лов водних біоресурсів. Саме під час нересту активізується браконьєрський вилов риби. В цей період на території всієї України заборонено будь-яке рибальство та добування водних живих ресурсів. Як виняток, на час нересту дозволено любительське рибальство з берега однією вудкою з одним гачком на визначених ділянках рибогосподарських водних об’єктів області.

Довідково: порушення правил рибальства згідно з частиною 3 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), тягне за собою накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Грубе порушення правил рибальства із застосуванням заборонених знарядь лову, відповідно до частини 4 статті 85 КУпАП, тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. З конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу відповідно до частини 1 статті 88-1 КУпАП тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, збиток, заподіяний внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів здійснюється відповідно до спеціальної такси, де ціна одного екземпляра риби починається від 17 грн. до 2550 грн.

 

Начальник відділу

агропромислового розвитку

райдержадміністрації                                                          А.О.Діхтяр

 

6 КОМЕНТАРІ

  1. Навіщо пану Діхтярю озвучувати закони яких ніхто не виконує? На яких таких “водних об’єктах” Пологівського району виконуються відповідні українські закони? Смішно! А всі, оті самі водні об’єкти давно здані в оренду, а правильніше буде – подаровані своїм людям за безцінь на невизначений час, і саме вони на них встановлюють свою закони та правила, які дуже різняться від тих на які посилається начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації А.О. Діхтяр… 😉

  2. Утро 26.04 .карась живой -35 гр .короп -65гр. Заборона -це наше все .Бумага есть -значит не зря мы сидим в кресле .И где в районе можно просто так приехать и закинуть удочку с (хотя бы)одним крючком в течении года?А.О.Дихтяр укажите список ставковне сданных в аренду и длякого вся эта статья?Для отчета ?

    • Від кого ви чекаєте відповіді? Її не буде. Ще жодного разу ніхто з пологівських керівників не скористався можливістю коментувати, та відповісти на запитання містян наданою сайтом “ПВ”! Начальство вважає для читачів великою честю відповідати на запитання, репліки, чи звинувачення коментаторів. Але виключення таки трапляються – може відповісти Пан Корольов, і то з деяких пір, адже він уже не начальник, бо через дозвіл на приїзд Кличко В. став неугодний і районним , і обласним керівникам, через це 20 тисячна Пологівська громада його не перевибрала міським головою на наступний термін, і він залишивсяя її громадянином, яким, як він стверджує, завжди і був… А от Кличка В. трьохмільонна громада Києва – вибрала, а якби не Віктор Леонідович? 😉

  3. Діхтяр написав цей т.зв.ззвіт задля прикриття “..п” арендаторів а не задля інформування простих рибалок…

  4. За карася три шкури здеруть, а ось на Анголенку соми та товстолобики по 10 кг спокійно продаються. А Дігтяр просто відпрацьовує зарплату, будете на його місці, теж прийдеться “галочку” ставить.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут