6 Квітня 2018 Місто 275  0 

У Пологівській ЗОШ №4 були особливі гості (ФОТО)


5 квітня, напередодні Великодня, КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст № 4» гостинно вітала у затишній актовій залі військових строкової служби, що базуються на території міста.

Учні підготували святковий концерт для хлопців, аби вони поринули у передсвяткову домашню атмосферу: співали про Україну, виконували хореографічні композиції про мир, читали патріотичні авторські вірші, а також виконали сучасні українські пісні, пісні про кохання, жартівливий таночок.

Директор школи вручила солдатам запашний пиріг на щастя, на долю, на здоров’я. Учні 5-х класів привітали хлопців великодніми сувенірами.

Військові повернулися у місце розташування не з пустими руками, а зі смаколиками, солодощами, варенням, печивом, пасками, великодніми поробками, які зібрали учні протягом акції «Великодній кошик для солдата», до якої  активно долучилися учні і батьки.

Частину солодощів, великодніх кексів Рада учнівського самоврядування передала керівнику ГО «Волонтерський рух Пологівщини» Вадиму Дмитровичу Сопільняку для привітання військових у зоні АТО.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.