У пологівській школі стріляли! (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1
106

Кінологи, піротехніки, криміналіст, спецпризначенці… Що вони робили у Пологівській СРШ №2?

Сьогодні, 27 квітня, на базі Пологівської СРШ I-III ступенів №2 за ініціативи Головного управління Національної поліції в Запорізькій області відбулася акція «Школа і поліція. Моя Україна – правова держава». Учні пологівських шкіл (Інженерненської, ЗОШ №4, Пологівської СРШ I-III ступенів №2) мали змогу ознайомитися з роботою підрозділів національної поліції.

Територію школи було поділено на три станції. Учні групами відвідували кожну з них та дізнавалися багато нового та цікавого.

Діти із захопленням поринали у тонкощі роботи експерта-криміналіста, навіть приєдналися до процесу зняття відбитків пальців. З неабияким захопленням відповідали на запитання вікторини працівників груп реагування патрульної поліції. Із задоволенням приміряли військову амуніцію та фотографувалися за кермом поліцейської машини. Розглянули небезпечні експонати-вибухівки та пізнали всі аспекти роботи вибухотехніків.

Потім на майданчику свою спритність, чіткість виконання команд продемонстрував чотирилапий друг кінологів Ункас.

Далі спецпризначенці показали елементи рукопашного бою та розіграли умовний захист громадян від нападу озброєних злочинців.

Ніхто не сумував. Наймолодших учнів поліцейські потішили повітряними кульками, блокнотами та ручками.

Ксенія Сторчак, учениця Пологівської СРШ №2, вихованка гуртка “Основи журналістики” БДЮТ.

Фото Марини Черненко.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут