У Пологах збирався профспілковий актив (ФОТОРЕПОРТАЖ)

2
70

20 квітня за ініціативою Запорізької обласної ради професійних спілок в залі засідань районної ради у Пологах відбувся семінар профспілкового активу.

На засідання запросили  керівників підприємств, голів первинних профспілкових організацій, скарбників і бухгалтерів профкомів, голів комісій з охорони праці, економістів, голів комісій із соціального страхування підприємств, організацій району.

Кращих профспілкових активістів відзначили грамотами та нагородами.

Під час засідання розглянули і обговорили основні повноваження, права та напрямки роботи профспілок у сфері охорони праці, роботу комісії з охорони праці, питання атестації робочих місць, а також проблемні питання охорони праці та шляхи їх вирішення.

Також говорили про пенсійну реформу, зміни в законодавстві про соціальне страхування, про колективні договори, мінімальну заробітну плату, індексацію заробітної плати. Торкнулися і питання призначення субсидій.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Головне “почьотні грамоти” роздали – отже збирались не дарма. Був час роздавали путівки… А президіум незмінний – досвідченний! )))

  2. Комуністи придумали і почали грамоти роздавати, так все і продовжується. Правда Леніна прибрали. А вручають ці грамоти “перекрашені” комуністи та комсомольці Чому тут не торкнулася декомунізація? Це продовжується мабуть тільки в Монголії, Китаїта у нас. ТОШНО!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут