Суперканікули для дітлахів: гра-квест, екскурсії, майстер-класи і смачна піцца

0
68

Канікули – найкраща пора для дітлахів. Якими ж були цьогорічні весняні канікули для вихованців Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей? Насамперед, цікавими, веселими та корисними. Запевняємо, що сумувати нам не доводилося, адже на нас очікували радісні зустрічі, цікаві екскурсії, виховні заходи, заняття улюбленими справами, ігри, розваги.

Приємно, що у вихованців центру є друзі, яким не байдужа доля дітей, тому запрошень у канікулярний період було дуже багато. Дитяча районна бібліотека запропонувала дітям лялькову виставу «У казковому лісі» та гру-квест «Таємні скарби бібліотеки». Незабутнє враження справила екскурсія до краєзнавчого музею, подорожуючи його залами, діти розширили свої знання про історію, економіку, природу Пологівського краю. Особливо ця екскурсія запам’яталася дітям з інших районів Запорізької області. Не менш цікавою виявилася екскурсія до художньо-керамічної майстерні «Добра глина» приватних підприємців Нагурних. Робочі майстерні, виставкова зала з багатим різноманіттям керамічних виробів мистецтва захопила дітей та навіть вплинула на вибір майбутньої професії однієї вихованки. Корисним для вихованців центру став похід до КУ «Пологівська центральна районна лікарня». Діти ознайомилися з роботою установи, з видами послуг, які вона надає. Реєстратура, кабінети лікарів, лабораторія в цей день були відчинені для них.

Цьогорічні весняні канікули подарували вихованцям центру зустріч з новими друзями – приватними підприємцями, подружжям Сумеріним С.Ю. та Сумеріною О.В., які є власниками піццерії «Піццолі». Діти самостійно готували піццу, випікали її, а потім, звичайно, смакували. А ще вони потоваришували з дітьми подружжя Сумеріних Владиславою, Христиною та Альбіною. Христина та Альбіна заспівали дітлахам кілька пісень. Їхній спів був таким гарним, що в нагороду вихованці центру запросили нових друзів до себе на свято Дня захисту дітей.

Під час весняних канікул дітлахи центру займалися улюбленими справами: малювали, читали книжки, відвідували гуртки, грали, розважалися.

Як бачите, весняні канікули вдалися на славу. Діти гарно відпочили. І хочуть подякувати всім добрим, небайдужим людям, які подарували їм хвилини радощів, допомогли перетворити відпочинок у казку.

Адміністрація закладу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут