Спортсмени ДЮСШ повернулися з Києва з медалями (+ ФОТО)

0
54

20-22 квітня у Києві відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ (UPC), в якому взяли участь і спортсмени СК «Олімп» Пологівської ДЮСШ на чолі з тренером Юрієм Клименком. І, як завжди, наші земляки-спортсмени порадували результатами.

За словами тренера команди, у змаганнях взяли участь близько 400 спортсменів з усієї України. Від Пологівської ДЮСШ виступили 3 юних спортсменів і 4 – дорослих. У жорсткій конкуренції силачів було нелегко, але наші спортсмени повернулися додому з медалями і нагородами.

У вправі присідання зі штангою Дмитро Корнєв посів 1 місце. Жим штанги лежачи у своїх вагових категоріях Юрій Тоцький, Катерина Колесник, Сергій Петренко також виконали з найкращими результатами і усі посіли перші місця. У становій тязі кращою стала Яна Радченко (1 місце). Підйом штанги на біцепс приніс Максиму Сіденку перемогу у своїй ваговій категорії (1 місце), тренер команди, вчитель гімназії «Основа» Юрій Клименко посів 2 місце і виконав норматив майстра спорту.

Пологівські спортсмени провели у столиці України 3 незабутні дні. Перемоги і нагороди – нові досягнення в скарбничках наших силачів, стимул тренуватися ще завзятіше, а для інших приклад для наслідування. Наші спортсмени доводять, що спорт – це не тільки сила, а ще й краса та здоров’я.

Учасники команди та їхній тренер щиро вдячні постійному і надійному спонсору – генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» Андрію Чеберку, виконавчому директору підприємства Максиму Чеберку і голові профспілкового комітету Світлані Пустовойтенко за допомогу в організації поїздки на змагання і за розвиток спорту Пологівщини.