Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
7 Квітня 2018 Місто 1 159  3 

“Славімо Великдень-2018”: у Пологах суперярмарок позитиву (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Сьогодні у Пологах з самого ранку центральна алея міста перетворилася на майданчик, де, без перебільшення, можна зарядитися позитивом, придбати великодні товари і рукотворні шедеври народних умільців, зустріти багато знайомих і друзів, разів сто почути з усіх боків радісне: ЗІ СВЯТОМ!

І дійсно, сьогодні чудове свято – Благовіщення, а завтра – Воскресіння Христове. Тож у Пологах за багаторічною традицією міська рада організувала і знову провела ярмарок-виставку “Славімо Великдень”. І, як завжди, це свято подарувало кожному учаснику неймовірні емоції, насолоду і теплу радість спілкування.

І погода порадувала. Так тепло, сонячно! Так і хочеться посміхатися, що пологівці із задоволенням і робили, ловлячі сонячні поцілунки і обійми.

Зі святами усіх привітав міський голова Юрій Коноваленко. Депутати пригостили маленьких пологівців смачними і запашними пасочками. Усім майстрам, які взяли участь у ярмарку, представники влади вручили Подяки.

Чого на ярмарку тільки не було? Очі від різноманіття і краси виробів розбігалися. Та що довго розповідати про це, краще раз побачити)))


 1. Анонім сказав:

  Все те же новые э… лица! Перемены во всем – жить стало лучше, стало веселей! 😉

 2. Яна сказав:

  Аноним, а какие должны быть лица???????? Жители города Пологи, которые годами живут в своём родном городе, умельцы те, которые пожелали выставить свои красивые работы))))))

  • Анонім сказав:

   Так, и я ж про это, не про умельцев тех, которые красивые свои работы пожелали выставить годами являясь жителями города Пологи, а про “новые”лица которые пришли во власть на волне э… революции Гидности!!!!!!!!)))))))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.