Сьогодні в Пологах святкують День доньки: що потрібно зробити

2
60

Сьогодні, 25 квітня, в Україні відзначається День доньки. Для Поліг це свято нове і поки що не стало популярним. Втім, День доньки – чудовий привід привітати своїх донечок зі святом і приділити їм трохи більше уваги, ніж у звичайний день. Коли свято виникло і ким засноване, питання оповите таємницею, але сам факт, що про День дочки говорять і запитують, свідчить про те, що цей день потрібний.

Та все ж День дочки, це, в першу чергу, свято любові, тепла і турботи. Це свято родинне, адже поява дитини в сім’ї – радісна і зворушлива подія, якої з нетерпінням чекають всі, а найбільше, звичайно ж, батьки.

Це свято – продовження родинних свят, коли вшановують матір, батька, сина, братів і сестер. День дочки можна назвати соціальним святом, мета якого – укріпити родинні цінності.

Поради, що потрібно зробити?

Чудовою можливістю проявити батьківську любов стане подарунок у вигляді позитивних емоцій – наприклад, родинний похід в кіно, парк атракціонів, пікнік або спільне поїдання морозива під цікавий мультик.

Непоганою ідеєю цього дня буде власноручно спечений для улюбленої доньки торт, а може, ви захочете приготувати його разом, дозволивши дочці прикрасити його за своїм смаком? Головне, щоб це для нею було не тягарем, а подарувало хвилини радості всій сім’ї! Також свято покликане звернути увагу на проблеми дівчаток підлітків. Зокрема, проблеми соціалізації, вибору професії.

Простіше кажучи, День дочки нагадує нам про увагу і турботу, яку ми повинні проявляти до дітей. Адже вони наше майбутнє і наше щастя!

На світлинах пологівчанка Ірина ГУСЛИСТА зі своїми донечками.

 

 

 

 

2 КОМЕНТАРІ

    • Є декілька нюансі по деталям композиції які чомусь недогледів такий мастий метр фотографії як Євген Черкун. По обом світлинам, якщо друге фото теж робив Євген…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут