25 Квітня 2018 Країна 395  2 

Сьогодні в Пологах святкують День доньки: що потрібно зробити


Сьогодні, 25 квітня, в Україні відзначається День доньки. Для Поліг це свято нове і поки що не стало популярним. Втім, День доньки – чудовий привід привітати своїх донечок зі святом і приділити їм трохи більше уваги, ніж у звичайний день. Коли свято виникло і ким засноване, питання оповите таємницею, але сам факт, що про День дочки говорять і запитують, свідчить про те, що цей день потрібний.

Та все ж День дочки, це, в першу чергу, свято любові, тепла і турботи. Це свято родинне, адже поява дитини в сім’ї – радісна і зворушлива подія, якої з нетерпінням чекають всі, а найбільше, звичайно ж, батьки.

Це свято – продовження родинних свят, коли вшановують матір, батька, сина, братів і сестер. День дочки можна назвати соціальним святом, мета якого – укріпити родинні цінності.

Поради, що потрібно зробити?

Чудовою можливістю проявити батьківську любов стане подарунок у вигляді позитивних емоцій – наприклад, родинний похід в кіно, парк атракціонів, пікнік або спільне поїдання морозива під цікавий мультик.

Непоганою ідеєю цього дня буде власноручно спечений для улюбленої доньки торт, а може, ви захочете приготувати його разом, дозволивши дочці прикрасити його за своїм смаком? Головне, щоб це для нею було не тягарем, а подарувало хвилини радості всій сім’ї! Також свято покликане звернути увагу на проблеми дівчаток підлітків. Зокрема, проблеми соціалізації, вибору професії.

Простіше кажучи, День дочки нагадує нам про увагу і турботу, яку ми повинні проявляти до дітей. Адже вони наше майбутнє і наше щастя!

На світлинах пологівчанка Ірина ГУСЛИСТА зі своїми донечками.

 

 

 

 


  1. РИБАК сказав:

    А дівчата КРАСИВІ!!!

    • Анонім сказав:

      Є декілька нюансі по деталям композиції які чомусь недогледів такий мастий метр фотографії як Євген Черкун. По обом світлинам, якщо друге фото теж робив Євген…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.