Пологівцям на замітку: лайфхак, як краще утилізувати поліетиленові пакети

0
58

Поліетилен заполонив світ і потихеньку отруює його та знищує. Різнокольорові пакетики на деревах, під ногами вже нікого не дивують. Проте, шкоду для навколишнього середовища вони несуть дуже велику. Дехто думає: “То й що? Головне ж як зручно! Все і скрізь пакують у пакетики. Цивілізація”. Але цивілізований світ вже давно зрозумів, що не варто їх використовувати, і переходить на еко-матеріали.

Все ж таки одразу від поліетиленових пакетів не вдасться відмовитися. Але зробити так, щоб їх менше потрапляло у навколишнє середовище і щоб вони не псували нашу землю, ми можемо. Днями на сторінці киянина Олега Кравченка у Фейсбуці побачила цікавий пост. Він саме про те, що слід робити з пакетами.

 “Щоб зробити цей світ хоч трохи чистішим, поліетиленові пакетики, які так посилено «ми беремо-нам дають» на кожному кроці, збираємо у велику пластикову пляшку, трамбуємо і викидаємо в спеціальний контейнер. У мене на таке збирання пішло три місяці!” – поділився своєю практикою Олег.

Звичайно, у Києві вже давно сортують сміття, Пологам до цього ще треба дійти. Але і в нас ця практика буде введена. Як думаєте, це цікава ідея?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут