Пологівські школярки перемогли у міжнародному конкурсі

0
78

Учениці Пологівської СРШ І-ІІІ ступенів №2 Ксенія Сторчак та Ангеліна Марченко  здобули перемогу на всеукраїнському етапі конкурсу з українознавства. А 29-31 березня  в Києві відбувся очний етап ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, в якому вони  також взяли участь.

Учениця 9-Б класу Ксенія Сторчак  (керівник С.І. Штандюк) посіла ІІ місце у виконанні тестових завдань з українознавства та здобула перемогу в номінації “Оригінальне краєзнавче дослідження”.  Її однокласниця Ангеліна Марченко  (керівник Ю.М.Скидан) перемогла в номінації “Дослідження подій Революції Гідності та АТО”.

Коли дівчатка дізналися про свою перемогу, то нетямилися від щастя.

На конкурс було надіслано понад 250 робіт з усього світу і лише близько 100 учасників запросили до столиці України. Пологівці можуть пишатися юними землячками, адже було обрано 4 роботи із Запорізької області і 2 з них учениць Пологівськой СРШ І-ІІІ ступенів №2.

Незважаючи на те, що Київ зустрів пологівчанок снігом та похмурою погодою, повернулись вони додому радісні та щасливі. Педагогічний колектив Пологівської СРШ І-ІІІ ступенів №2, батьки, діти щиро вдячні А.І.Чеберку  та М.А.Чеберку за надану матеріальну допомогу в організації поїздки.

Так тримати, дівчата! Вітаємо переможниць та їхніх керівників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут