10 Квітня 2018 Країна 86  1 

Поїзду «чотирьох столиць» бути


Тарифна рада Міністерства інфраструктури України ухвалила рішення про внесення змін до Тарифів на перевезення пасажирів та багажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні. Міністр інфраструктури Володимир Омельян підписав відповідний наказ, який спрямовано до Міністерства юстиції на державну реєстрацію.

Укрзалізниця вже закупила 28 нових пасажирських вагонів у Крюківського вагонобудівного заводу, які будуть найближчим часом курсувати у напрямі Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига. Вартість квитка купейним вагоном до Риги буде становити близько 1855 грн (59€).

Цю інформацію виклав у своїй сторінці Фейсбук заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.


  1. Анонім сказав:

    З Києва до Борисполя за 35 хвилин уже 10 років обіцяють, але ніяк не вирішать якого кольору в “купе” мають бути полиці – жовті, чи блакитні, та подушки з матрасами- синтепонові чи пухові! А взагалі то в Європі середня ціна квитків на такі відстані (1000 км.) – 60 €, а як повезе то можна й за 20 придбати, тільки швидкість інша, на скоросних шляхах середня – 300 км/г, а на загальних – 250 км/г… А один старий дід брехав що з Поліг в Бердянськ за 45 хв. на жигулю літав! 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.