Підсумки роботи підбили, новий Колективний договір затвердили

1
42

2 квітня у ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» відбулася конференція трудового колективу з питань підбиття підсумків роботи за 2017 рік та затвердження Колективного договору на 2018 рік.

На конференцію були запрошені представники Запорізького обласного комітету профспілки металургів та гірників України.

Перед присутніми виступив генеральний директор ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» В.В.Тимошенко та повідомив про основні результати роботи за 2017 рік:

  • план виробництва та реалізації продукції виконано на 100%;
  • придбано екскаватор, бульдозер та іншу техніку на загальну суму 8465 тис. грн.;
  • виконані заплановані капітальні ремонти обладнання на суму 6 055 тис. грн.;
  • на виконання заходів з охорони праці фактично витрачено 920 тис. грн. у 2017 році, у 2016- у – 570 тис. грн.;
  • заробітну плату протягом року підвищено на 30%.

На 2018-й рік заплановано збільшення реалізації продукції, розкривних робіт, а також інвестиції у сумі 15503 тис. грн., що майже удвічі більше в порівнянні з 2017 роком.

З 1 квітня 2018 року з метою забезпечення соціального захисту працівників підприємства за рахунок коштів підприємства запроваджено медичне страхування. Річна страхова сума складає 50 тис. грн. на одного працівника.

У 2018 році планується подальше оновлення парку обладнання. Вже придбано бульдозер та очікується прибуття нового гідравлічного екскаватора.

Планується збільшення фонду оплати праці та проведення капітальних ремонтів.

Про результати перевірки виконання Колективного договору за 2017 рік прозвітував голова профспілки М.І. Терешок та підтвердив, що дирекція в повному обсязі виконала взяті на себе зобов’язання по Колективному договору та забезпечила соціальні гарантії.

Після звітів дирекції та профкому підприємства виступив представник Запорізького обласного комітету профспілки металургів та гірників України В.П.Щербак. Він зазначив, що, незважаючи на труднощі, які спостерігаються в галузі, та на відміну від інших підприємств, де відмовляються від соціальних гарантій, ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» не лише забезпечує усі соціальні гарантії, але й впроваджує додатково добровільне медичне страхування за рахунок коштів підприємства.

Як і інші підприємства, ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» відчуває гостру потребу в молодих кваліфікованих спеціалістах, тому пропонує навчання на місці за професіями «машиніст екскаватора», «машиніст бульдозера» та дає направлення на навчання до Національного гірничого університету у м. Дніпро за спеціальністю «гірничий інженер» з подальшим працевлаштуванням у ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал».

Тож Колективний договір на 2018 рік було прийнято. Дирекція, профспілковий комітет та трудовий колектив взяли на себе зобов’язання виконати його спільними зусиллями та на умовах соціального партнерства.

 

 

1 коментар

  1. підсумки першої п’ятирічки мабуть підводили?
    тому що вождь також був присутнім на засіданні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут