Паперові пакети VS поліетиленових: пологівський магазин обслуговує покупців у еко-стилі (ФОТОФАКТ)

1
48

Щоразу йдучи до магазину, мало хто з нас з дому бере пакет для покупок. Ми настільки звикли до того, що його без проблем можна придбати в будь-якій точці продажу, що й не звертаємо на таку, здавалося б, дрібницю, уваги. А за цим, насправді, захована величезна проблема, про яку вже говорять майже всі.Пластикові пакети зберігаються досить тривалий час і, що найгірше, дуже довго не розкладаються. Таким чином вони стають джерелом стійкого й небезпечного забруднення.

А ось приємною несподіванкою стало те, що в одному продовольчому магазині, який щойно відкрився у Пологах, усім покупцям їхній товар складаюсь у паперові пакетики. Ось такий маленький крок зробили підприємці назустріч здоровій екології.

До речі, щоб впевнитись у ефективності відмови від зайвих пакетів та упаковок, проведіть невеличкий експеримент. Завжди ходіть за продуктами зі своєю продуктовою сумкою, а ті кошти, які б ви витратили на поліетиленові пакети, складайте вдома до скарбнички. Як показує досвід, сума заощаджень може сягати від 200 гривень за півроку.

Оксана Бойкова.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут