Незабаром новосілля: Пенсійний фонд готується переїжджати

2
68

Неодноразово ми чули нарікання, що Пенсійний фонд у Пологах знаходиться дуже далеко. Пенсіонерам тяжко добиратися, щоб вирішити усі свої питання. Тож з метою поліпшення якості обслуговування громадян, починаючи з 2015 року, велася робота з пошуку приміщення для того, аби Пенсійний фонд був ближчим до усіх верств населення.

– 3 роки тому на прийом до нас звернулася жінка, що була на інвалідному візку. Вона ледь доїхала до Пенсійного фонду, щоб вирішити свої питання. Вона жалілася на те, що тротуари зовсім не пристосовані для того, аби там їздили інвалідні візки. Вони або завузькі, або мають зовсім незручний з’їзд, через який необхідно «стрибати». Та й дорога для неї була далекою. І таких звернень чимало. Після цього випадку й виникла ідея, а вірніше ціль, знайти приміщення у центрі міста, щоб нашим відвідувачам було зручніше добиратися до управління, – говорить начальник Пологівського об’єднаного управляння Пенсійного фонду у Запорізькій області Олександр Миколайович Клименко.

Таке приміщення знайшли. Районна влада пішла на зустріч і у 2016 році Пенсійному фонду виділили перший поверх залізничної лікарні. У 2017 році вже отримали відповідне розпорядження з Кабінету Міністрів та всі дозвільні документи. В цьому році підписано акт прийому-передачі. Сьогодні цей об’єкт перебуває в стадії реєстрації у власність держави в особі Пенсійного фонду.

– Пенсійний фонд виділив близько 300 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації. У цьому році ми плануємо за допомогою тендеру знайти підрядника, який виконає реконструкцію цього приміщення. Роботи дуже багато, але маємо надію на початку 2019 року прийом громадян здійснювати уже в цьому приміщенні, – говорить Олександр Миколайович.

Отримане приміщення залізничної лікарні переобладнають під сучасний сервісний центр пенсійного обслуговування громадян. Майбутній сервісний центр розташується поряд із вокзалами та передбачатиме всі зручності для людей з інвалідністю.

– Сервісний центр матиме окремий вхід. Плануємо зробити або ж мікро-ліфт для підйому людей з обмеженими фізичними можливостями на поверх, або ж плавний заїзд (пандус). Також усі дверні отвори стануть зручними та функціональними. Крім того, маємо на меті, відповідно до вимог, облаштувати туалет для зручного використання інвалідами.  Зону очікування в приміщенні планується зробити відповідно до європейських стандартів: зручну, сучасну та з кондиціюванням. В планах, також, встановити й «електронну чергу» з метою покращення обслуговування громадян. Територію біля сервісного центру необхідно облагородити та зробити затишний сквер, щоб люди влітку мали можливість провести приємно свій час, – ділиться планами Олександр Миколайович.

Варто зазначити, що сервісний центр на сьогодні є найбільш ефективною формою соціального обслуговування, в ньому можна буде отримати повний пакет пенсійних послуг.

Оксана Бойкова.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Дві реХворми вирішуються в одному місці – медицинська, та пенсійна! Раніше недоставало лікарняних ліжок залізничникам – тепер недостає хворих… Браво, бравісімо – як легко все вдається в одному місці… Колись і морг був на території теперішнього пенсійного фонду… 😉

  2. А людині на інвалідному візку дуже зручно буде пересуватися по розбитим алеям та дорозі, де дуже багато машин. Мабуть комусь дуже потрібному знадобилося приміщення Пенсійного фонду і влада йде йому на зустріч. А чому ВЛАДА не розповідає скільки коштуватиме ремонт приміщення залізничної лікарні? І скільки коштів з”явиться у особистих карманах держслужбовців.?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут