На що потрачено кошти благодійного фонду «Добрі справи»?

0
36

Днями Пологівському благодійному фонду «Добрі справи»,  що діє в центральній районній лікарні, виповнюється 15 років. Головний бухгалтер Людмила Логвиненко прозвітувала, на що витрачено благодійні внески. 

 

До складу фонду входять Т.В.Сопільняк (голова), головний бухгалтер Л.М.Логвиненко, бухгалтер касир С.М.Авдєєнко, до складу правління – Т.О.Куцевол, Н.А.Шавернєва, Н.А.Шевченко, а до наглядової ради – І.С.Лісова (голова) та Ю.С.Овчаренко (член ради).

Роботу фонду спрямовано на покращення та зміцнення матеріально-технічної бази лікарні. Кошти від благодійних внесків використані на вдосконалення лікувально-діагностичного процесу, підтримання належного санітарно-протиепідемічного режиму, придбання медикаментів та розхідних матеріалів і т.д. Так, у 2017 році від населення прийнято благодійних внесків у розмірі 251430 грн. З них 189272 грн. використано на надання благодійної допомоги Пологівській центральній районній лікарні, Пологівському центру первинної медико-санітарної допомоги, Пологівській районній стоматполіклініці. За рахунок коштів придбано 6 кг паперу, шпатель терапевтичний стерильний, гель УЗД, стерильні одноразові операційні комплекти, зроблено поточні ремонти кардіографа, діагностичного кювета для пологового відділення, повітряного стерилізатора, приміщень, придбані господарчі товари (фарба, крани, замки, лампи, батареї, вікна, двері, гумові килимки), меблі (столи, стільці, крісла, банкетки для жіночої консультації, полки) канцелярські товари, миючі та дезінфікуючі засоби, бланки, журнали та ін.

Людмила Логвиненко висловила велику вдячність кожній небайдужій людині, яка зробила посильний внесок у Пологівський  благодійний фонд «Добрі справи».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут