10 Квітня 2018 Область, Район 457  3 

На море до Бердянська пологівці їздитимуть по відремонтованій дорозі


На ремонт проблемних доріг загального користування місцевого значення виділяють додаткові кошти.

Про це заявив заступник голови ОДА Олександр Бабанін під час робочого візиту до Більмацького і Розівського районів. Посадовець разом з представниками Департаменту капітального будівництва ОДА  ознайомилися з ходом виконання ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення.

Олександр Бабанін повідомив, що прийнято рішення щодо використання запланованої суми на проведення поточного і середнього ремонту на двох обласних автодорогах загального користування місцевого значення Більмацького району:  О080925 Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка (3,0 млн. грн.) та О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка- Нововасилівка-Бердянськ (3,0 млн. грн.).

При цьому, за ініціативою голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля заплановано додатково виділити кошти в сумі 6,9 млн. грн. на поточний ремонт автодороги Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка, відповідно, загальна сума запланованих коштів складе 9,9 млн. грн. Крім цього, додатково передбачено кошти в сумі  3,5 млн. грн. на автодорогу О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка- Бердянськ, загальна сума на ремонт якої в межах району складе 6,5 млн. грн.

Частково дорожні роботи на автодорозі Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка були виконані у 2017 році за Програмою розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області.  На її ремонт  в межах Більмацького району торік було освоєно кошти обласного бюджету в сумі  1,4 млн. грн. Рішення  про включення цих автодоріг в плани дорожніх робіт на 2018 рік ініційовано керівництвом Більмацького, Розівського та Бердянського районів, по території яких проходить частина автодоріг  Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка та Пологи-Кінські Роздори-Андріївка -Нововасилівка-Бердянськ.

Виконавця дорожніх робіт на цих автодорогах  визначить Департамент капітального будівництва облдержадміністрації на конкурсних засадах за результатами проведеної тендерної процедури.

За інформацією Запорізької ОДА.


 1. zp сказав:

  народ вже ситий обіцянками посадовців за весь час…
  швидше рак на горі засвистить а ніж виконають те чого наобіцяли за ці роки
  кандидати, депутати та посадовці.

 2. zp сказав:

  варто тільки подивитися що “зробили” на ділянці від блокпоста К-Роздори. в якому стані зараз та ділянка, куди викинуто мільйони… і який результат

 3. Анонім сказав:

  Мабуть в заступника ОДА теж не маленька зарплата+150 процентів премії… а якщо ще працівників Рад повиганяти? Всіх рівнів. Які б то були в Україні дороги… 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.