На море до Бердянська пологівці їздитимуть по відремонтованій дорозі

3
52

На ремонт проблемних доріг загального користування місцевого значення виділяють додаткові кошти.

Про це заявив заступник голови ОДА Олександр Бабанін під час робочого візиту до Більмацького і Розівського районів. Посадовець разом з представниками Департаменту капітального будівництва ОДА  ознайомилися з ходом виконання ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення.

Олександр Бабанін повідомив, що прийнято рішення щодо використання запланованої суми на проведення поточного і середнього ремонту на двох обласних автодорогах загального користування місцевого значення Більмацького району:  О080925 Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка (3,0 млн. грн.) та О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка- Нововасилівка-Бердянськ (3,0 млн. грн.).

При цьому, за ініціативою голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля заплановано додатково виділити кошти в сумі 6,9 млн. грн. на поточний ремонт автодороги Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка, відповідно, загальна сума запланованих коштів складе 9,9 млн. грн. Крім цього, додатково передбачено кошти в сумі  3,5 млн. грн. на автодорогу О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка- Бердянськ, загальна сума на ремонт якої в межах району складе 6,5 млн. грн.

Частково дорожні роботи на автодорозі Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка були виконані у 2017 році за Програмою розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області.  На її ремонт  в межах Більмацького району торік було освоєно кошти обласного бюджету в сумі  1,4 млн. грн. Рішення  про включення цих автодоріг в плани дорожніх робіт на 2018 рік ініційовано керівництвом Більмацького, Розівського та Бердянського районів, по території яких проходить частина автодоріг  Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка та Пологи-Кінські Роздори-Андріївка -Нововасилівка-Бердянськ.

Виконавця дорожніх робіт на цих автодорогах  визначить Департамент капітального будівництва облдержадміністрації на конкурсних засадах за результатами проведеної тендерної процедури.

За інформацією Запорізької ОДА.

3 КОМЕНТАРІ

  1. народ вже ситий обіцянками посадовців за весь час…
    швидше рак на горі засвистить а ніж виконають те чого наобіцяли за ці роки
    кандидати, депутати та посадовці.

  2. варто тільки подивитися що “зробили” на ділянці від блокпоста К-Роздори. в якому стані зараз та ділянка, куди викинуто мільйони… і який результат

  3. Мабуть в заступника ОДА теж не маленька зарплата+150 процентів премії… а якщо ще працівників Рад повиганяти? Всіх рівнів. Які б то були в Україні дороги… ?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут