Між Пологівським об’єднаним управлінням Пенсійного Фонду і Воскресенською громадою підписаний договір про співпрацю (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
72

Учора у Пологівському об’єднаному управлінні Пенсійного Фонду України в Запорізькій області відбулася робоча зустріч з начальником Головного управління ПФУ в Запорізькій області Світланою Жмурко. Про стан справ, нововведення у пенсійному законодавстві, нові мобільні можливості надання послуг громадянам обговорювали спільно з начальником управління Олександром Клименком, міським головою Юрієм Коноваленком та головою Пологівської районної державної адміністрації Артуром Крупським.

Начальник ГУ ПФУ в Запорізькій області перевірила роботу Пологівського відділу обслуговування громадян, після чого залишилася задоволеною.

Але головною подією дня стало підписання угоди про співпрацю з Воскресенською громадою Пологівського району та урочисте відкриття агентського пункту з обслуговування громадян.

Окрім цього, усі присутні у Воскресенці мали змогу переглянути фільм-презентацію про Кінські Роздори та заслухати доповіді від провідних спеціалістів ЦНАПу Воскресенської ОТГ.

Після підписання угоди Світлана Жмурко та Олександр Клименко провели особистий прийом громадян Воскресенки. Людей здебільшого цікавили зміни в пенсійному законодавстві, умови призначення та перерахунку пенсій.

Окрім цього, пологівці ознайомились з перевагами веб-порталу електронних послуг. Відтепер ніхто з мешканців району не залишиться без уваги, адже щочетверга кожен може отримати консультацію з питань пенсійного обслуговування в агентському пункті Воскресенської громади Пологівського району.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут