Конкурс “Книгоманія-2018”: хто представить пологівців у Запоріжжі? (Фоторепортаж)

0
72

У вівторок  у центральній районній бібліотеці пройшов другий тур Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2018», у якому взяли участь 14 учнів шостих та сьомих класів, переможців першого туру серед шкільних книголюбів.

Якщо ви вважаєте, що Інтернет настільки поглинув сучасних школярів, що часу на книжки у них не залишилося, то дуже помиляєтеся. Багато хто з них запоєм читають про фантастику, мандри, своїх однолітків та їхні витівки, а дехто так полюбив книжкових героїв, що представив їх на конкурсі власними віршами.

Конкурентна боротьба між юними учасниками була настільки жорсткою, що журі у складі шкільних та сільських бібліотекарів радилися більше відведеного часу.

Я приємно здивована і просто в захваті від конкурсантів, від їхнього таланту, володіння мовою, вміння переконувати, що їхній книжковий герой найкращий. І зараз, коли маю оголосити, переможців другого етапу, повинна сказати, що кожний з учасників гідний перемоги і гідний представити наш район у Запоріжжі, в третьому етапі юних книгоманів, – зізналася присутнім начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Марина Діденко перед оголошенням підсумків конкурсу.

Проте серед книгоманів 6 класів журі віддало перемогу артистичній Ксенії Самарі з Пологівської гімназії «Основа». Друге місце посіли Анастасія Мащенко з Новокарлівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Віталій Сідаченко з Пологівської гімназії «Основа». Третє –  Влада Рябко з Семенівського НВК.

Серед книгоманів-семикласників перемогла Валерія Шкода з Пологівської ЗОШ№ 4. Разом з Ксенією Самарою вона представить пологівських книгоманів  в обласному турі конкурсу, який відбудеться у Запоріжжі 26 квітня.  На другому місці креативна Дарина Отрішко з Пологівського НВК, минулорічна переможниця районного туру. Школярка гідно представила наш район у Запоріжжі, посівши п’яте місце. Третє місце зайняли юна поетеса Єлизавета Нікітченко з Інженерненської ЗОШ І-ІІІ ст. та Вероніка Хохлова із Пологівської ЗОШ № 4.

Учасників та призерів районного конкурсу нагородили дипломами та медалями, а переможниць –   дипломами та статуетками.

Перед початком конкурсу заступник голови РДА Ірина Півень вручила також диплом та медаль Олегу Кващуку, переможцю обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Творчі канікули” в номінації “Безмежний світ моєї уяви”.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут