Федорівські школярі серед переможців “Олімпійського лелеченяти”

0
48

Сьомий рік поспіль «Олімпійське лелеченя» прилетіло до м. Запоріжжя, де 6 квітня відбувся 4 (обласний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Олімпійське лелеченя”.

 Спочатку юні олімпійці визначали найсильніших у своїх навчальних закладах, потім змагалися в районах, наступними були зональні змагання, і нарешті найкращі представники своїх населених пунктів зустрілися в Запоріжжі, щоб визначити, хто ж буде захищати честь нашого регіону на всеукраїнському рівні.
У змаганнях брали участь 9 команд, серед яких і команда Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. І федорівці посіли друге місце, поступившись лише енергодарцям.
Спортсмени змагалися у чотирьох номінаціях: презентація команди, вікторина на олімпійську тематику, комбінована естафета, рухлива гра (волейбол).
Яскравим етапом змагань став конкурс презентацій команд. Учні Федорівської школи підготували оригінальний танцювально-спортивний номер та посіли 3 місце.  Цікаво пройшла вікторина, під час якої дітям необхідно було якомога швидше та правильно дати відповіді на олімпійську тематику. У цій номінації федорівці були першими.  Далі в програмі були змагання з рухливої гри «Волейбол». Саме тут усі присутні спостерігали високий командний дух у дітей та підтримку серед вболівальників (2 місце).
Величезне емоційне напруження, спортивний азарт, переживання вболівальників та учасників змішалися під час проведення комбінованої естафети. За іронією долі у цьому виді змагань федорівці були четверті.
Традиційно на згадку кожному учаснику були вручені медалі, цінні подарунки, а команді вручили кубок за почесне друге місце.
“Хотілося б сказати декілька слів про загальне враження від змагань. Звичайно, ми, завзяті, спортивні федорівські лелеченята, на чолі з нашим незмінними тренером, учителем фізичної культури – Невільком Віктором Григоровичем, їхали до Запоріжжя за перемогою. І ми дійсно були готові до змагань, адже ніхто не знає, скільки часу і сил ми витратили для підготовки, скільки крапель поту впало з наших чолів, але за волею долі ми – другі. Та, як говорить Віктор Григорович, ми не повинні здаватися, а ми й не здаємося! Із новими силами та спортивним завзяттям ми обов’язково продовжимо наші тренування,” – впевнено заявляють учасники команди.
Учасники шкільної олімпійської команди  дякують директору школи Стариковському Василю Петровичу за підтримку, добрі напутні слова, педагогу-організатору Жук Вікторії Миколаївні, яка допомогла підготувати цікаву презентацію команди,  спортивному батьку – Віктору Григоровичу за його оптимізм, незламність спортивного духу, мудрість. За всі ті уроки життя, які він дає  кожного разу своїм учням.

За інформацією Федорівської ЗОШ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут