10 Квітня 2018 Район 115  0 

Федорівські школярі серед переможців “Олімпійського лелеченяти”


Сьомий рік поспіль «Олімпійське лелеченя» прилетіло до м. Запоріжжя, де 6 квітня відбувся 4 (обласний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Олімпійське лелеченя”.

 Спочатку юні олімпійці визначали найсильніших у своїх навчальних закладах, потім змагалися в районах, наступними були зональні змагання, і нарешті найкращі представники своїх населених пунктів зустрілися в Запоріжжі, щоб визначити, хто ж буде захищати честь нашого регіону на всеукраїнському рівні.
У змаганнях брали участь 9 команд, серед яких і команда Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. І федорівці посіли друге місце, поступившись лише енергодарцям.
Спортсмени змагалися у чотирьох номінаціях: презентація команди, вікторина на олімпійську тематику, комбінована естафета, рухлива гра (волейбол).
Яскравим етапом змагань став конкурс презентацій команд. Учні Федорівської школи підготували оригінальний танцювально-спортивний номер та посіли 3 місце.  Цікаво пройшла вікторина, під час якої дітям необхідно було якомога швидше та правильно дати відповіді на олімпійську тематику. У цій номінації федорівці були першими.  Далі в програмі були змагання з рухливої гри «Волейбол». Саме тут усі присутні спостерігали високий командний дух у дітей та підтримку серед вболівальників (2 місце).
Величезне емоційне напруження, спортивний азарт, переживання вболівальників та учасників змішалися під час проведення комбінованої естафети. За іронією долі у цьому виді змагань федорівці були четверті.
Традиційно на згадку кожному учаснику були вручені медалі, цінні подарунки, а команді вручили кубок за почесне друге місце.
“Хотілося б сказати декілька слів про загальне враження від змагань. Звичайно, ми, завзяті, спортивні федорівські лелеченята, на чолі з нашим незмінними тренером, учителем фізичної культури – Невільком Віктором Григоровичем, їхали до Запоріжжя за перемогою. І ми дійсно були готові до змагань, адже ніхто не знає, скільки часу і сил ми витратили для підготовки, скільки крапель поту впало з наших чолів, але за волею долі ми – другі. Та, як говорить Віктор Григорович, ми не повинні здаватися, а ми й не здаємося! Із новими силами та спортивним завзяттям ми обов’язково продовжимо наші тренування,” – впевнено заявляють учасники команди.
Учасники шкільної олімпійської команди  дякують директору школи Стариковському Василю Петровичу за підтримку, добрі напутні слова, педагогу-організатору Жук Вікторії Миколаївні, яка допомогла підготувати цікаву презентацію команди,  спортивному батьку – Віктору Григоровичу за його оптимізм, незламність спортивного духу, мудрість. За всі ті уроки життя, які він дає  кожного разу своїм учням.

За інформацією Федорівської ЗОШ.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.