«Європа починається з тебе»: пологівці – переможці конкурсу

0
72

Курчат по осені рахують, а розумників – навесні, адже традиційно саме перед закінченням навчального року підбивають підсумки творчих конкурсів. І в нас новий привід радіти успіхам юних журналістів Будинку дитячої та юнацької творчості та учнів пологівських шкіл. Вони перемогли в обласному етапі всеукраїнського конкурсу есе «Європа починається з тебе». Всього на конкурс було надіслано більше 300 робіт.

Вітаємо вихованок гуртка «Основи журналістики» БДЮТ: з першим місцем – Ксенію Сторчак (Пологівська СРШ № 2) і з другим місцем – Анну Ольхову (Шевченківська ЗОШ).

Також у творчому конкурсі другі місця посіли Анастасія Кіян (Пологівський колегіум №1), Єлизавета Клименко (Пологівська гімназія «Основа»). Компанію дівчатам склав талановитий хлопець – Кирило Чепіжко (Семенівський НВК), який посів третє місце.

Обласне журі відзначило, що для більшості надісланих на конкурс творів характерні неординарність поглядів авторів, креативність, послідовність та логічність викладених думок, відповідність жанру, метафоричність та єдність образної системи, вправність побудови сюжету, витриманість стилю та літературно-художня гідність.

Переможці конкурсу отримають дипломи І, ІІ, ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Пишаємося нашими талановитими земляками. Так тримати!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут