«Дивоцирк-2018»: пологівські циркачі серед переможців Всеукраїнського конкурсу (ФОТО+ВІДЕО)

0
60

Нещодавно під куполом Запорізького державного цирку відбулося видовищне шоу за участю дітей-артистів циркових студій з усіх куточків України. Там проходив Всеукраїнський фестиваль циркового мистецтва «Дивоцирк-2018». Вдало виступили на арені цирку і юні вихованки циркової студії «Висота» Пологівського БДЮТ Аліна Брага, Анастасія Колісник і Ярослава Таран (керівник Світлана Ляшенко). Дівчата зі своїм цирковим етюдом посіли 3 місце у своїй віковій категорії у номінації «Гімнастика».

Додому юні циркачки повернулися щасливі, адже їм вперше випала нагода виступати на справжній арені цирку. Дівчата зізналися, що усвідомлювали, як це відповідально. Звісно, і вони, і їхні батьки, які поїхали підтримати своїх зірочок, і їхній керівник хвилювалися. Проте, дівчата змогли опанувати себе і гідно виступили. Глядачам і членам високоповажного журі виступ пологівчанок сподобався. А в них самих з’явився стимул працювати наполегливіше, адже мріють наступного разу результат покращити.

Це велике досягнення для учасниць циркової студії «Висота», та й для всього нашого району. Члени журі були здивовані тим, що і в сільській місцевості є такі талановиті діти з високим рівнем підготовки, що є ентузіасти, які розвивають циркове мистецтво.

Переможниці, їхній керівник, батьки і адміністрація Пологівського будинку дитячої та юнацької творчості щиро вдячні генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» Андрію Чеберку за допомогу в організації поїздки на фестиваль.

Ну, а пологівці пишаються юними зірочками арени цирку. Так тримати, дівчата!

Наталія Осипенко.

Фото і відео з архіву учасниць фестивалю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут