Депутати Запорізької обласної ради О.В.Закарлюка та А.І. Чеберко звітували про зроблене

3
120

25 квітня в залі засідань районної ради звітували про свою депутатську діяльність депутати Запорізької обласної ради Олег Васильович Закарлюка та Андрій Іванович Чеберко. Звіти обох депутатів виявились досить емоційними і викликали жваву дискусію.

Депутати почули на свою адресу чимало слів подяки, зокрема, від керівників закладів освіти за постійну фінансову та іншу допомогу. Крім цього, до початку звіту гості із Запоріжжя народні депутати попередніх скликань О.Ф.Білоусенко та В.Г.Крайній привітали А.І.Чеберка з недавнім ювілеєм та вручили йому вітальну адресу й найвищий орден промисловців і підприємців «За заслуги І ступеня». Почесну грамоту за особистий внесок у розвиток підприємництва, високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю отримав Сергій Володимирович Штанкевич, який 13 років поспіль був головою Пологівської районної громадської організації роботодавців. Новим головою цієї організації обрано Максима Андрійовича Чеберка.

Звітуючи про зроблене, О.В.Закарлюка та А.І.Чеберко наголосили, що вони не ділять територію району на свою й чужу частини, а спільно намагаються вирішувати всі найгостріші проблеми Пологівщини.

Докладно про те, що саме зроблено депутатами за звітний період, читайте у наступному номері «Пологівських вістей».

3 КОМЕНТАРІ

  1. Віктор Леонідович давав ділові репліки, та пропозиції на звітуванні – але ж він уже не мер Поліг… Під час перебування на цій посаді загалом гнув лінію партій в яких на той час перебував, і ті лінії були тоді співчзвучні з лініями депутатів Запорізької обласної ради… Проте, як висловився класик, все йде все міняється… Не факт що чинний міський голова зостанеться вірним теперішнім партійним поглядам – бо ж партія наш рулевой, а хто завтра рулюватиме піди вгадай, як не знаєш! Раньше думай о …партии, а потом о сєбє! ))))

  2. Шановний Анонім ! Спасибі, що ви слідкуєте за подіями в місті та районі. Та хочу сказати, я ніколи не гнув лінію будь-якої партії і це можуть підтвердити депутати з якими я працював. Мабудь через це був неугодний і районним , і обласним керівникам. А коли, свого часу я дав дозвіл на приїзд Кличко В. в наше місто, в той час, коли інші районні центри не давали , на мені поставили … Крім цього я ніколи не був прихильником ні попереднього, ні нинішнього президентів. Я завжди був і залишаюсь громадянином 20 тисячної Пологівської громади. Оце і єсть моя партія.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут