Депутати проти поліції – напруга зростає (ВІДЕО)

12
54

Під час сесії Пологівської районної ради депутати вкотре висловили своє незадоволення щодо роботи нашої поліції.

 

«Що змінилося після реформи поліції? Назва і зарплата?», «Чому із 502 крадіжок у 2017 році розкрито лише 159?», «Чому люди, які скоюють крадіжки, залишаються на волі і продовжують красти?», – запитували депутати у Олександра Устименка, який тимчасово очолює Пологівський відділ поліції.

Зокрема, депутат Сергій Сиваш порушив питання про пункти прийому металобрухту. На сьогоднішній день у районі нелегально працює 5 таких точок. Поліція про них знає, але вони продовжують працювати. Часто на пункти приносять крадений метал. Про цю проблему добре знають на ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал», де за рік відбувається з десяток крадіжок. Але навіть у тому випадку, коли охоронці «застукали» і здали крадія працівникам поліції – він залишається на свободі і, скоріш за все, продовжує красти.

Під час сесії районної ради Василь Тимошенко, генеральний директор “Мінералу”, висловив свою думку про роботу поліції.

Олександр Устименко зазначив, що поліція працює і робить все можливе в рамках законодавства.

12 КОМЕНТАРІ

 1. Дивлюсь на залу, а в ній у всіх відношеннях пусто. Де керівники підприємств, агрофірм, навіть голів сільських рад парочка. За часів Журавльова П.І. зала засідань була наповнена. Нецікаво, чи може я щось пропустив і жити стали краще?

  • Дивлюсь я на небо,та й думку гадаю…???Зал заседаний…наполовину пуст или наполовину полон?И как так может быть…половина есть половина?50 на 50…додумайте остальное сами…

 2. “…Василь Тимошенко висловив свою думку про роботу поліції”… “Олександр Устименко зазначив, що поліція працює і робить все можливе в рамках законодавства”…” а крадій скоріш за все, продовжує красти”…и каждый занимается своим делом…???собрались…поговорили…обсудили…разошлись…ТЕАТР АБСУРДА?

  • Флуд (неправильна вимова англ. flood /flʌd/ — «повінь», «потоп») — марнослів’я, повідомлення в інтернет-форумах і чатах, яке займає (в багатьох випадках) великі обсяги і не несе якоїсь нової чи корисної інформації.Типичный пример…Тимошенко висловив думку…Устименко зазначив…а крадий продовжуе красти…только из жизни пример…!!!Я МАБУТЬ переименуюсь…буду не прихожанкой а флудилкой…

 3. Да, работа полиции, мягко говоря, не впечатляет. Раскрыто 32% краж, то есть, из 100 воров, определяются только 32 чел. А 68 как воровали так и воруют. Известно, что в районе грабили квартиры, поворовали пасеки, и не малые, вывозили не одной машиной, а это такие вещи, что в карман не спрячешь, а суммы в десятки тысяч, и без свидетелей такое не сделаешь. И что? Хоть одна найдена? Продолжают грабить дачные и не дачные хозяйства, уже невозможно гвоздь забить, на второй день его точно вытащат, украдут и сдадут на пункт приема металлолома.
  “”…зазначив, що поліція працює і робить все можливе в рамках законодавства.””
  Тоже известно, что такие законы напринимали, теперь и полиции трудно стало работать. Однако, это уже слишком слабо, бОльшая часть преступников разгуливают и наслаждаются жизнью. Наверное, сейчас нет никакой ни отчетности, ни спроса за работу. Представьте, если бы так на заводах работали: задания выполняли работники на 32%, долго бы это продлилось?

 4. Просьба. Тут же комментарии модерируются. Зачем Вы пропускаете совершенно бессмысленный флуд этой “Прихожанки”? Лучше уж ничего, чем такое.

  • А я з вами не згоден, мені подобаються коментарі “Прихожанки”! Чимось вони перекликаються з манерою коментувати Валентини Бордульовой – схоже колега взяла такий творчий псевдонім… 😉

   • Администрация сайта может не разделять мнение и е-mail адреса не оприлюднюватиметься…Ваши домыслы не подтверждены фактами!Читайте и наслаждайтесь…ну раз нравятся!

 5. …в просьбе отказать…будьте посовременнее и креативнее…читайте между строк…ну не все же так просты”как двери от сарая”…модератору виднее…!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут