Депутати «Нашого краю» у Пологах: «Працюємо постійно і плідно» (+ ФОТО)

0
68

31 березня у РЦ «Юність» депутати від політичної партії «Наш край» звітували перед виборцями про свою роботу.

Голова РО ПП «Наш край», депутат міської ради Валентина Шашко детально розповіла про діяльність та ідеологічну платформу організації, наголосила на тому, що депутати від партії працюють на благо земляків весь час, систематично, а не лише в період виборів. Це підтверджує велика кількість різноманітних акцій і заходів, ініціаторами та організаторами яких виступають «краяни». І завжди вони перетворюються в яскраві й неповторні свята, мають позитивні відгуки від пологівців. Депутати районної, міської та сільських рад відповідально ставляться до своїх обов’язків і приймають важливі для життєдіяльності міста і району рішення. Валентина Миколаївна також зазначила, що закінчено будівництво структури партії, дружна команда «Нашого краю» з упевненістю крокує в майбутнє.

Про роботу фракції депутатів «Нашого краю» у районній раді звітувала Тетяна Терен. Зокрема, вона доповіла, що на закріплених територіях депутати щомісяця ведуть прийом громадян, вирішують наболілі проблеми, надають матеріальну допомогу. Депутат районної ради, представник Воскресенської громади Віктор Гавриленко розповів про переваги об’єднаної територіальної громади. Голова міської ради ветеранів Таїсія Ткач подякувала Валентині Шашко за постійну турботу і підтримку людей похилого віку, допомогу ветеранській організації, проведення багатьох святкових заходів.

Голова районної партійної організації висловила подяку директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» Віктору Бандурову і директору торгівельного будинку «Агрінол» Володимиру Люцканову за фінансову підтримку соціально важливих ініціатив «Нашого краю».

Наприкінці зустрічі Валентина Миколаївна привітали пологівців з великодніми святами, побажала миру й злагоди в родинах, радості і щастя в серцях, любові до рідного краю в діях, добра у думках.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут