День довкілля відзначили по-особливому (+ФОТО)

0
54

21 квітня в Україні відзначали День навколишнього середовища. Напередодні цього свята у Пологівській ЗОШ №4 вирішили влаштувати незвичайні змагання.

19 квітня, незважаючи на погодні умови, у школі весело і навчально провели природничу квест-гру.

Команди 8-10-х класів «Зелений світ», «Природолюби», «Зелена планета», «Природа», «Кульбабки» та «Екологи» подорожували 6-ма станціями:

«Біологічна», де необхідно було виконати завдання з біології. Складність в тому, що потрібно не тільки правильно відповісти, а й розіграти «показухою» назви тварин. Якість виконання учнями завдання оцінювала вчитель біології О.О.Пістун.

«Пісенна», де учні пригадували пісні, в яких мова йде про рослини, тварин, природу. Вчитель музичного мистецтва М.В.Черненко оцінював якість виконання та кількість залучених до співу учнів.

«Екологічна» вимагала від учнів найбільшої зосередженості, адже розгадати ребуси – це не зовсім легке завдання. Оцінювала вміння дітей Н.В.Горулько.

«Орієнтування на місцевості. Рух по азимуту», де діти вчилися розрізняти маршрут та рухатися по азимуту разом з вчителем географії К.М.Дибкою.

«Дослідницька» нікого не залишила байдужими, адже саме в кабінеті хімії під керівництвом вчителя З.О.Де-Гранлі учні вирішували складні хімічні завдання та особисто провели дослідження.

«Мальовнича» вимагала від команд прояву на папері своїх художніх здібностей. «Тематика довкілля була представлена учнями по-своєму», – такий висновок зробив вчитель образотворчого мистецтва Є.А. Ковтун.

Незвичайним моментом цього квесту став не традиційний перехід до наступної станції, а жовтий конверт, в якому зашифрований маршрут руху до наступних завдань, що ще більше захоплювало дітей.

Зібралися разом в актовому залі, підбили підсумки. Перемогли всі команди, адже всі запропоновані завдання зараховані.

Задоволені діти повернулися зі школи додому, навіть дощ не завадив гарному настрою цього дня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут