Чорнобильці – ви гордість України!

1
78

Сьогодні у РЦ «Юність» відбувся урочистий захід до Дня Чорнобильської катастрофи.

Нагадаємо, що у ліквідації наслідків трагедії в Чорнобилі взяло участь більше 200 пологівців, третини з них уже нема серед живих.

Сьогодні чорнобильців та їх рідних вітали керівники міста та району, а також юні артисти Поліг. Пісні і танці веселили всіх присутніх, а після концерту спілкування продовжилося за смачною вечерею.

Вразила промова Любов Костянтинівни Коєвої, дружини чорнобильця Юрія Дмитровича. «26 квітня 1986 року сталася страшна аварія на Чорнобильській АЕС. Декілька днів все було таємно, а вітер розносив радіацію по всьому світу…» Цими словами починалася промова жінки.

«Прийшла повістка з військкомату. Треба було негайно зібрати всіх на перепідготовку. Це закон для військовозобов’язаних. А «перепідготовка» – це і був Чорнобиль, – розповідала Любов Костянтинівна, – відмовитись було не можливо». Вона висловила слова вдячності пологівським чорнобильцям та розповіла про їхні проблеми. Також зазначила, що чорнобильці мріють, щоб у Пологах встановили пам’ятник померлим чорнобильцям.

Докладніше читайте в наступному випуску газети.

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут