Лідія Іванівна СЛАБИШЕВА

завідуюча відділом листів.

Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
26 Квітня 2018 Місто 332  1 

Чорнобильська трагедія – наша печаль і біль


Сьогодні  минає 32 річниця від часу масштабної аварії на Чорнобильській АЕС. У ліквідації її наслідків взяли участь більше 200 пологівців, третини з яких уже немає серед нас. 20-30-літніми потрапили вони в радіаційну зону, не підозрюючи, чим це може обернутися для їхнього здоров’я.

Тодішній військовий, командир автомобільної роти  Олександр Тоцький потрапив до Чорнобиля по тривозі на другий день трагедії. Станіслава Тріщука, Олександра Бурлакова, Дмитра Лету та Юрія Коєва, котрі трудилися на різних підприємствах міста, відправили туди на початку червня. Додому повернулися через півроку і невдовзі в усіх почались великі проблеми із здоров’ям.

З часом у Пологах утворилася громадська районна організація «Союз Чорнобиль», яка об’єднала колишніх “чорнобильців” і змусила триматись разом.

На знімку: у нижньому ряду – Дмитро ЛЕТА, Станіслав ТРІЩУК; у верхньому ряду – Олександр ТОЦЬКИЙ, Олександр БУРЛАКОВ, Юрій КОЄВ.

 


  1. Анонім сказав:

    Прокурорів, слідаків, суддів, та іншого пенсійного баласту по цій темі, як таких же сьогодні з посвідченнями статусу учасника АТО, куди більше чим дійсних, що ще дихають, чи ледь животіють… Низький уклін тим хто справжні, царство небесне їм, хто вже не з нами, їхнім сім’ям справжню державну допомогу, а не гіпершоу під цю дату в Києві на Поштовій площі – гріх, та богохульство гнать піар на горі людей в цю дату! Анафема тим хто під цих святих людей косить…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.