Черепаха Тортила і Бабай у Пологівському БДЮТ розкривали секрети дружби (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
78

26 квітня Пологівський будинок дитячої та юнацької творчості знову покликав своїх вихованців та їхніх батьків у чарівний і казковий світ дитинства, театрального і вокального мистецтва. Там відбулося надзвичайно добре, по-сімейному затишне і веселе свято “Секрети дружби”.

Влаштували його вихованці театрального гуртка (керівник Наталія Волковинська) і вокального (керівник Микола Черненко). Це була надзвичайна подорож по станціях “Майдан Повчальний”, “Весельчаки”, “Зупинка Загадкова”, “Товаришування”, “Площа Дружби”. Діти перевтілилися у героїв мультсеріала “Пригоди кота Леопольда”. У гості до них завітали мудра черепаха Тортила і Бабай. Нас усіх в дитинстві лякали Бабайчиком, але цей був зовсім не страшним, а добрим. Звичайно, усі подружилися. А вихованки вокального гуртка співали пісні про дружбу. Їхні ніжні голоси хотілося слухати й слухати.

Це свято було таким яскравим, гарним також завдяки друзям, які завжди підтримують підростаюче покоління. Завдяки допомозі голови районної організації політичної партії «Наш край» Валентини Шашко і Володимира Люцканова Наталія Волковинська виготовила надзвичайно гарні костюми, святково прикрасила сцену і залу. Керівництво БДЮТ, керівники та вихованці гуртків, їхні батьки щиро вдячні за постійну допомогу.

Вийшло справді чудове музично-театральне свято. Всі отримали позитивні емоції, а головне – затямили, що справжня дружба – безцінний скарб.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут