Бердянский Архиерей посетил Пологовский церковный округ

5
66

31 марта  Преосвященнейший Ефрем, епископ Бердянский и Приморский с архипастырским визитом посетил Пологовский церковный округ, где совершил Литургию Преждеосвященных Даров в Никольском храме с. Пологи.

Хлебом – солью и цветами приветствовали дорогого гостя прихожане церкви. Верующие, собравшиеся в церковном дворе, с нетерпением ждали Своего Архипастыря и с благоговением и трепетом склоняли головы под святительское благословение. За богослужением молились благодетели, прихожане и паломники, пришедшие в храм, чтобы в эти покаянные великопостные дни испросить у Господа милости и прощения, а для Отечества нашего – мира и прекращения братоубийственной войны, унесшей сотни тысяч людских жизней.

 

Источник: Пологовский церковный округ.

5 КОМЕНТАРІ

 1. Московськи попи поплутали ВАЖЛИВІ речи:
  1) Нема отєчєства – є БАТЬКІВЩИНА !
  2) Мир прийде післе ПЕРЕМОГИ !
  3) Братовбивчу війну почала РОСІЯ ! І не сотні тисяч, а мільйони людей вбивали, вбивають і будуть вбивати, якщо їх не зупинити!

  І останнє – якщо ці московські запроданці будуть нести сепаратизм своїми у лапках “проповєдями” на своїх “хресних ходах” у місті Пологах, то можуть дуже боляче отримати по своїх бородатим мордам !

  • Ти ба, як “Я” сказав – у московських попів аж ноги від страху підкосилися. То може “Я” вже б наважиться хоч з попів почати, та повиганяти тих московітів з Микольского храму, що в с. Пологи, будівництво якого він спонсорував своїми кровно заробленими важкою селянською працею на місцевих чорноземах, якщо попи його не послухають та не перестануть плутати оті важливі речі? А то тільки язиком гарно мете! 😉

 2. Ряжених клоунів що маскуються під попів не треба рекламірувать . Не насаждайте театр ряжених трутнів в школах і газетах. Релігія опіум народу і способ одержання халявного доходу.

 3. На місцевих чорноземах царюють хто арендуе , дурять пайщиків аж в небі гудить , яку хочуть арендну плату таку й роблять , ніхто не контролюе ,і скаржитись нікому.

  • Відкриття зробив! Не зрозуміло до чого ти – подобається така ситуація, чи навпаки? Мабуть заздриш… А скаржися є кому – товаріщь Молотов завжди скаргу прийме… 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут