Пологівці побували з концертом у Мар’їнці (ФОТОРЕПОРТАЖ)

3
44

13 квітня пологівці, серед яких  волонтери та творчі колективи Пологівського РБК і школи мистецтв, відвідали Мар’їнку.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив пологівський фотограф Євген Черкун:

“Привезли великодні подарунки нашим захисникам. Влаштували неймовірний концерт в Будинку культури. Вражень понад край! Нові знайомства та гордість за наших козаків! Дякую Вадиму Сопільняку за організацію цього заходу та за велику роботу в допомозі військовим, творчій молоді міста Поліг, що брали участь у цій подорожі, за виступ та витримку. Ірині Півень, Марині Діденко, Валентині Черненко –  за організацію та постійну участь у волонтерських заходах. Сподіваюсь на нові зустрічі з вами і нові шляхи!

Наші молодці! Військовим дуже сподобалось. Атмосфера, сприймання артистів просто неймовірні! Хлопці були у захваті, знімали на телефони та аплодували. Ми після виступу побачили на ганку БК кількох хлопців. Вони стояли з  не дуже радісними обличчями. Запитали, може, концерт не сподобався? Та ні, все сподобалось, кажуть. Ми лише кінець подивились, тільки з передової повернулись, там був обстріл. А ви не чули? Для мене це було чимось… Навіть не знайду слів… Хлопці з-під обстрілу приїхали подивитись на виступ пологівців! Для них це як подих свіжого повітря, яке надає їм сил триматись там. Вірити,  що вони ризикують своїм життям заради чогось дуже важливого”. 

Фото Євгена Черкуна

3 КОМЕНТАРІ

  1. Для нас було честю виступати для наших захисників. Ми не шкодуємо, що відвідали їх, адже дарувати радість завжди приємно, а у відповідь нам подарували теплі оплески.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут