Зростає зацікавленість абітурієнтів до проходження пробного тестування

0
36

Запорізькі абітурієнти пройшли пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, у тестуванні взяли участь  4575 осіб, що становить 95,6% від кількості зареєстрованих.

Для забезпечення пробного тестування з української мови і літератури було створено 19 пунктів у м. Запоріжжі, Бердянську, Енергодарі, Мелітополі, Токмаку, Василівці і Пологах.

Минулого року  було організовано роботу  14 таких пунктів. Збільшення кількості пунктів тестування пояснюється зацікавленістю з боку нових учасників ЗНО  – учнів закладів професійної (професійно-технічної) і студентів закладів вищої освіти (коледжів), для яких уперше проводитиметься державна підсумкова атестація з української мови у формі ЗНО у цьому році.

Загалом тестування відбулося без значних порушень, за винятком тих, що кілька учасників запізнилися, ще кілька не взяли оригіналів необхідних документів, що стало перешкодою для проходження пробного ЗНО.

Як і минулого року,  для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діятиме спеціальний онлайновий сервіс, за допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 30 березня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Вже 31 березня відбудеться пробне тестування з інших предметів.

Повідомляє офіційний сайт Запорізької облдержадміністрації

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут