Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
14 Березня 2018 Район 530  0 

“Знай і люби свій край”: у Пологах показали рукотворні шедеври (ФОТОРЕПОРТАЖ +РЕЗУЛЬТАТИ оновлено)


Сьогодні у Пологівському БДЮТ людно. Там проходить виставка-конкурс “Знай і люби свій край”. Від краси, креативності, різноманітності робіт усі просто в захваті. Результати конкурсу будуть відомі пізніше, а поки що насолоджуємося неймовірно гарними виробами юних пологівських майстрів.

Результати конкурсу “Знай і люби свій край” . Роботи учасників, які відібрали на область.

Розділ

(підрозділ)

Вік П.І.Б.

автора

Назва гуртка, організації, місто (село), район, область Назва роботи П.І.Б.керівника телефон
1.      Алмазна мозаїка 14 Колісніченко Анастасія КУ «Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Роза в росі» Колісніченко Наталія Вікторівна,

06-78-04-773

2.      Вишивка бісером, стрічками 14 Шепель Аліна КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4» «Квітучий годинник» Жадан Наталія Іванівна,

0665192381

3.      Канзаші 14 Колісніченко Анастасія КУ «Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Літній пейзаж» Колісніченко Наталія Вікторівна,

06-78-04-773

4.      Художнє набивання 12 Рябко Влада КУ «Семенівський НВК» «Героям Слава» Рябчук Ірина Борисівна,

0991211303

5.      Бісероплетіння 12 Сидорашко Максим КУ «Семенівський НВК» «Мій рідний край» Рябчук Ірина Борисівна,

0991211303

6.      Плетіння з газетних трубочок 13 Писаренко Даніїл КУ «Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Кошик для квітів»

«Весільна підставка для шампанського»

Захарченко Тетяна Володимирівна,

0668094154

Писаренко Аліна Геннадіївна,

0688778477

7.      Декупаж 16 Шавєрнєва Анастасія КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4» «Вінтаж» Жадан Наталія Іванівна,

0665192381

8.      ДУМ,

газетоплетіння

11 Демідов Кіріл КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Танцівниці»,

«Селянки»

Демідова Олена

Василівна

9.     

 

Виріб із штучних матеріалів 7-11 Колективна робота КУ «Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Павлін» Сиротюк Яна Вікторівна,

0668919364

10.                         Виріб із макарон 9 Буренко Єва КУ «Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Золота рибка» Буренко Наталія Олександрівна
11.                         Топіарій 16 Шавєрнєва Анастасія КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4» «Трояндовий цвіт» Жадан Наталія Іванівна,

0665192381

12.                         ДПМ, гіпсова маска 13 Киян Олександра КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІ ст.№6» «Лисичка-сестричка» Романенко Юлія Олександрівна,

0954333934

13.                         ДУМ, вишивка бісером 12 Сластіна Тетяна КУ «Пологівська гімназія «Основа» «Зимовий пейзаж» Борисова Олена Олексіївна,

0957906640

14.                         Вишивка бісером 9 Ткаченко Анастасія КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Весняні мотиви» Малахатка Світлана Іванівна
15.                         В’язання спицями 10 Карнаухий Максим КУ

«Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

«Українська сімейка» Подолянчук Вікторія Олександрівна,

0959344957

16.                         ДУМ, джутова філігрань 14 Мащенко Максим КУ

«Пологівська гімназія «Основа»

«Мережевий сервіс» Донець Альбіна Валеріїівна,

066857520

17.                         Художнє різблення по дереву 7 Мистюк Вікторія КУ «Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Чарівна скринька» Славін Ігор Олександрович,

0668455430

18.                         Виріб з дерева 15 Кухтяк Назар КУ

«Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

«Козацька хатинка» Пругло Олександр Григорович
19.                         Вироби з дерева 10

 

12

13

Свістельник Руслан

Кірілов Денис

Галка Денис

КУ

«КПНЗ Будинку дитячої та юнацької творчості»ПРР

 

«Три богатиря» Дорохов Валерій Олексійович
20.                         Вироби з соломи 12 Отрішко Дарина КУ

«КПНЗ Будинку дитячої та юнацької творчості»ПРР

 

«Берегиня рідного краю» Романенко Юлія Олексіївна,

0954333934

21.                             Корхова Ольга КУ «Новокарлівська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Лебедина вірність»  
22.                         Живопис 15 Пругло Анастасія КУ

«Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

«Тече річка невеличка» Семененко Мар’яна Олексіївна
23.                         Живопис. Пастель. 16 Тоцька Валерія КУ

«Пологівська гімназія «Основа»

«Наодинці з природою» Онищук Юлія Олександрівна,

095 9472554

24.                         ДУМ,

вироби з дерева

13 Колективна робота КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Буратіно» Галка Петро Петрович
25.                         Вироби з тіста 16 Малиш Яна КУ «Басанська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Моя країна» Криштоп Тетяна Вікторівна,

0974066899

26.                         Витинання 13 Нестерець Каріна КУ «Пологіський НВК» «Чародійка зима» Варяник Марина Миколаївна
27.                         ДУМ, ІТВ 9 Скрипка Крістіна КУ «Басанська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Лісове Євро-2018» Крива Валентина Іванівна
28.                         Народна лялька 9 Буренко Єва КУ «Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.» «Багаторучка» Буренко Наталія Олександрівна
29.                         ?     ? «Весела мавпочка»  
30.                         Вироби з фетру та ниток 12 Сакевич Сабріна КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2» «Казковий сад» Рудковська Лілія Іванівна,

55-8-50

 

Результати конкурсу “Писанковий рай”. Роботи учасників, які відібрали на область.

Назва роботи Техніка виконання Прізвище та ім’я

автора

Вік Назва закладу Назва гуртка     ПІБ керівника
1. «Квітчаста писанка» Канзаши Левченко Констянтин 8 КУ

«Пологівська гімназія Основа»

 

Костюк Тамара Михайлівна,

050-29-78-286

2. «Яскравий великодень» Виріб з ниток, вишивка стрічками, канзаши Левченко Констянтин 8 КУ

«Пологівська гімназія Основа»

Костюк Тамара Михайлівна,

050-29-78-286

3. «Яйце – райце» Обплетення нитками Бакумовська Діана 11 КУ

«Новокарлівка ЗОШ І-ІІІ ст.»

СаракаГанна Миколаївна,

095-923-37-68

4. «На добро, на щастя» Джгутова філігрань Кошель Олег 12 КУ

«Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Рябчук Ірина Борисівна,

099-12-11-303

5. «Великоднє дерево щастя» Топіарій Шавєрнєва Анастасія 16 КУ

«Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4»

Гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво» Жадан Наталія Іванівна,

066-51-92-381

6. «Пасхальні яйця» Обплетення стрічками з бісером Ткаченко Анастасія 9 КУ

«Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Малахатко Світлана Іванівна,

099-15-94-279

7. «Яйце – райце» Оздоблення гудзиками та стрічками Сташук Дар’я   КУ

«Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Рябчук Марина Борисівна,

095-66-63-212

8. «Великодній рушничок» Вишивка хрестиком Суптеля Світлана 14 КУ

«Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Хоменко Любов Миколаївна,

066-95-84-088

9. «Великодній подарунок» Вироби з ниток Полтавець Артем 8 КУ

«Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2»

Гурток «Умілі рученята» Литвиненко Лілія Володимирівна,

55-8-50

10. «Наша світла писанка людям на добро» Глиняна композиція Білодід Вікторія 16 КУ «КПНЗ Будинок дитячої та юнацької творчості» ПРР Творча майстерня «Дивосвіт» Тоцька Тетяна Володимирівна,

066-76-63-539


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.