Жінок Тарасівки вітали гуморесками і пісенними хітами

0
78

Цього року весна дещо припізнилася. Мороз, хуртовина -все це на початку березня. І якби не було ще холодно, весна переступила через сніг і озвалася до нас святом жіночності, ніжності і краси.

 7 березня у приміщенні Тарасівського центру культури відбувся концерт, присвячений прекрасній половині людства.  Зі словами привітання до жінок звернулася сільський голова Наталя Петрівна Ходус.

Розпочали свято запальний народний козацький ансамбль «Жайвір» з новим репертуаром, до якого увійшли кращі українські народні хіти. Також лунали душевні пісні у виконанні Миколи Сиваша, Віталія Берези, Григорія Штанкевича. Глядачі насолоджувалися мелодіями від вокально-інструментального ансамблю, джазовими композиціями Віталія Удода, слухали гуморески, які читав Володимир Савран. Я, як молода поетеса, задекламувала для всіх присутніх свої вірші.

На святі панував радісний, піднесений настрій, відчувалися нотки тепла й любові, поваги і шанування до жінки-берегині сімейного вогнища, королеви ніжності й чарівності.

Анна Ольхова, ведуча свята,

вихованка гуртка «Основи журналістики» Пологівського БДЮТ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут