“Запоріжгаз” запустив мобільний додаток: через нього можна передати показання та заплатити за газ

6
34

На “Запоріжгаз” повідомили про те, що у них з’явилося мобільний додаток. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

З його допомогою через смартфон з операційною системою Android можна передати показання лічильника, заплатити за газ онлайн, бачити стан розрахунків і історію оплат. У тестовій версії також передбачена можливість суміщення в одному додатку декількох акаунтів.

Завантажити тестову версію додатка на свій гаджет можна за посиланням Google Play. Тестова версія 104 Mobile поки розроблена для мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі Android (версія 4.1 або вище).

Свої відгуки і оцінку ви можете надсилати на електронну адресу [email protected] Всі ваші пропозиції і зауваження будуть враховані при вдосконаленні нового мобільного застосування для споживачів природного газу, обіцяють на підприємстві.

Вл. інф.

6 КОМЕНТАРІ

 1. ви б не страли фiгнею, а завчасно роздруковували платiжки. В Пологiвському РЕМi залишилося три чоловiки але платiжки роздруковують завчасно та доставляють клiентовi.

 2. “Облік газу в кубометрах – це радянська практика, яка збереглася тільки для однієї категорії споживачів – побутових. Тільки для них ціна на газ встановлюється без урахування калорійності газу або його енергетичної цінності.

  Оплата газу в енергетичних одиницях для побутових споживачів дозволить завершити черговий етап реформ і виправити цю несправедливість.

  Зазначу, що домогосподарства вже готові до таких нововведень. З березня минулого року всі клієнти – побутові споживачі газорозподільних компаній групи РГК, отримують в рахунках дані не тільки про обсяг спожитого газу, а й кількість отриманих енергетичних одиниць. Тому для них перехід до нової методики розрахунків не буде чимось новим.

  Вони також мають можливість простежити, звідки до них в будинок надходить газ – для цього на сайті всіх газорозподільних компаній працює розділ Маршрути транспортування газу. Де можна за номером маршруту подивитися шлях, який пройшов газ до будинку.

  Точно так само клієнти газорозподільних компаній можуть дізнатися калорійність газу. Щомісяця вони на своїх сайтах в розділі Якість газу надають споживачам інформацію про середньозважене значеняі теплоти згорання природного газу та інші його характеристики. Вся ця інформація відкрита і доступна кожному клієнту газорозподільних компаній протягом останнього року.

  Хочу зазначити, що нововведення дозволить розвінчати міф про те, що газ – найдорожче паливо. Побутові споживачі зможуть самі переконатися, що в перерахунку на кіловати енергія, отримана з газу, залишається найбільш доступною. Один кіловат, отриманий з газу з ГРС Киселі, коштував клієнтам Харківгазу менше 65 копійок. Це на 25 копійок дешевше електричного кіловата при споживанні до 100 кВт/год на місяць і більше ніж на 1 грн дешевше – при споживанні понад 100 кВт/год на місяць.

  Після переходу до оплати за енергетичні одиниці споживачі зможуть співставляти вартість різних видів енергії. І вибирати більш дешеві енергоносії для своїх цілей.

  Для переходу на оплату газу в енергетичних одиницях не потрібно ніякого додаткового обладнання – щоб порахувати енергетичну цінність газу, досить знати його обсяг в кубах, приведений до стандартних умов, і середньозважене значення вищої теплоти згорання. Формула розрахунку дуже проста:

  Vc × Hcз = E, де

  E – обсяг (кількість) енергії газу, кВт · год

  Vc – об’єм газу, приведений до стандартних умов, м3

  Hcв – середньозважене значення вищої теплоти згорання газу кВт · год/м3.

  “Зазначу, що в ЄС вже давно діє така система обліку і там ніхто не міняв звичайні побутові лічильники на спеціальні вузли обліку, що вимірюють спожитий газ в енергетичних одиницях. Європейські домогосподарства ведуть облік газу в кубах, а розраховуються – за спожиту енергію з урахуванням калорійності”…

 3. Какая речь о калорийности, о европейских нормах и домогосподарствах, если газ по черному бадяжат. Об этом говорят, знают, но ни один прибор Запорожгаза отклонений не показывает и не покажет.

  • Зато в “газификации”такой “профессионализм”показывали…народ создавал разного рода”Мурманы” …а субвенции с бюджета осваивали …???и по предприятим ходили с протянутой рукой…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут