Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
21 Березня 2018 Місто, Район 893  1 

У Запорізькій області вже п’ять офіційних мільйонерів:серед них один пологівець


З початку кампанії декларування доходів громадян п’ять жителів Запорізької області задекларували доходи у розмірі понад один мільйон гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті Головного управління ДФС у Запорізькій області. 

Загальна сума отриманих ними прибутків склала майже 41 мільйон гривень, з яких до бюджету надійде 2,4 мільйона податку на доходи фізичних осіб та військового збору. Про це повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

Найбільші прибутки отримав мешканець Пологівського району, що задекларував спадщину у розмірі 31,8 мільйона, з якої буде сплачено 1,6 мільйона гривень податку на доходи фізосіб та 476,4 тисячі військового збору.

Четверо інших громадян – мешканці обласного центру, які відзвітували про 9 мільйонів гривень від продажу нерухомого майна, отримання іноземних доходів, спадщини, подарунків, заробітної плати тощо. На даний час із загальної суми вони вже перерахували до бюджетів понад 266 тисяч гривень податків.


  1. Анонім сказав:

    Розумно – не дочекався “нульової декларації”! Якщо дуже спрощено – то це коли узаконюються статки без зайвих питаннь з виплатою символічних податків. Нічого нового – через це пройшло немало країн. На це хоче замахнутися й Вільям, понімаєтє, наш Шекспір, вибачте – ваш президент. Але, як і інші реформи, президент хоче спаплюжити й це починання. А саме – в цивілізованих країнах подібне робилося для бізнесу – підприємці, що заробляли гроші “в тіні”, мали право їх легалізувати, а далі займатися підприємницькою діяльністю на законних правах. Порошенко, до речі, який сам і дня не мав права займатися бізнесовими оборутками перебуваючи весь час на відповідальних посадах державної служби, хоче щоб в Україні законом “нульової декларації” скористалися ще й депутати, судді, прокурори, митники, державні службовці, чиновники, СБУшники-МВСники, працівники інших державних відомств, і т.д… Одним словом всі ті, хто нажив свої капітали грабуючи народ та країну. Відчуйєте різницю – награбоване корупціонерами стане легальними капіталами що ще більше закріплять сімейні мафіозні клани високопоставлених феодалів та підніме їхню роль в Україні вище всяких загальнолюдських світових цінностей! Проте пологівець поступив правильно – задекларував спадщину, а що з мертвого спитаєш… Але ж жити хочуть і мільонери-корупціонери, і гарно жити, і довго… І спадкоємці навряд чи наважуться вкоротити їм віку, та й ті себе від цього напевне перестрахували передбачаючи подібні фінали! 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.