У Запорізькій області вже п’ять офіційних мільйонерів:серед них один пологівець

1
56

З початку кампанії декларування доходів громадян п’ять жителів Запорізької області задекларували доходи у розмірі понад один мільйон гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті Головного управління ДФС у Запорізькій області. 

Загальна сума отриманих ними прибутків склала майже 41 мільйон гривень, з яких до бюджету надійде 2,4 мільйона податку на доходи фізичних осіб та військового збору. Про це повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

Найбільші прибутки отримав мешканець Пологівського району, що задекларував спадщину у розмірі 31,8 мільйона, з якої буде сплачено 1,6 мільйона гривень податку на доходи фізосіб та 476,4 тисячі військового збору.

Четверо інших громадян – мешканці обласного центру, які відзвітували про 9 мільйонів гривень від продажу нерухомого майна, отримання іноземних доходів, спадщини, подарунків, заробітної плати тощо. На даний час із загальної суми вони вже перерахували до бюджетів понад 266 тисяч гривень податків.

1 коментар

  1. Розумно – не дочекався “нульової декларації”! Якщо дуже спрощено – то це коли узаконюються статки без зайвих питаннь з виплатою символічних податків. Нічого нового – через це пройшло немало країн. На це хоче замахнутися й Вільям, понімаєтє, наш Шекспір, вибачте – ваш президент. Але, як і інші реформи, президент хоче спаплюжити й це починання. А саме – в цивілізованих країнах подібне робилося для бізнесу – підприємці, що заробляли гроші “в тіні”, мали право їх легалізувати, а далі займатися підприємницькою діяльністю на законних правах. Порошенко, до речі, який сам і дня не мав права займатися бізнесовими оборутками перебуваючи весь час на відповідальних посадах державної служби, хоче щоб в Україні законом “нульової декларації” скористалися ще й депутати, судді, прокурори, митники, державні службовці, чиновники, СБУшники-МВСники, працівники інших державних відомств, і т.д… Одним словом всі ті, хто нажив свої капітали грабуючи народ та країну. Відчуйєте різницю – награбоване корупціонерами стане легальними капіталами що ще більше закріплять сімейні мафіозні клани високопоставлених феодалів та підніме їхню роль в Україні вище всяких загальнолюдських світових цінностей! Проте пологівець поступив правильно – задекларував спадщину, а що з мертвого спитаєш… Але ж жити хочуть і мільонери-корупціонери, і гарно жити, і довго… І спадкоємці навряд чи наважуться вкоротити їм віку, та й ті себе від цього напевне перестрахували передбачаючи подібні фінали! 🙂

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут