Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
14 Березня 2018 Місто, Район 651  6 

У Пологах відзначили День українського добровольця (ФОТОРЕПОРТАЖ)


День українського добровольця – це нове свято для українців, яке започатковано у 2017 році. 

 В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Детальніше  про цю подію читайте на сторінках газети “Пологівські  вісті”.


  • Я сказав:

   Це точно… Хто родом із совка, той у тій багнюці до смерті.

   А добровольцям хочу побажати міцного здоров’я та Волі до Перемоги !

   • Анонім сказав:

    Без Ютубу, щоб б дійшло навіть до “Я”… Поздоровляю усіх добровольців! Це їх день. Всім вам низький уклін. Ви пішли на фронт та вистояли. Путін не повірив, що знайдется така сила як ви. Порошенко теж… Тому обидва влаштували для вас котли, а другий ще й про тюрьми подбав… Та парадокс в тому, що ініціатором урочистих святкуваннь “пєснопєній” зі знаменами знову ж таки виступає він! Це він йде на чолі колон по всій країні втілений у своїх представників на місцях! Це його представників на мітингах більше чим самих добровольців! Це від нього вони вітають вас! Це він через них завжди намагаюється стати поближче до пам’ятників полеглим для фото! Та й парадокс то – тільки для необізнаних…

 1. Анонім сказав:

  “День українського добровольця – це нове свято для українців, яке започатковано у 2017 році.”По фотографиям видно,что это праздник,при чем, очень большой праздник,был даже марш “диванных войск”.Ребята,вы себя со стороны видели,ПОЗОР,это то же был траур по Украине,по умирающей Украине.

 2. Анонім сказав:

  Дураки воюют,а умные зарабатывают на них деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.