У Пологах святитимуть вербу на центральній площі міста

3
54

Наближається вербна неділя. Цього року вона припадає на 1 квітня. За традицією, пологівці будуть освячувати гілочки верби. Як і раніше, освятити вербу можна буде не тільки у церквах, а й на центральній площі міста. У неділю, 1 квітня, освячення проведе отець Єлисей. Початок о 10.30.

3 КОМЕНТАРІ

  • Можете не платити, вам вербу освятять безкоштовно. А якщо ви нужденна людина – ще й матеріально допоможуть. Бідність то не є гріх…
   Браття православні християни, прийдіть 1 квітня о 10.30 на церемонію освячення верби! Адже більшість з вас в дитинстві були хречені вашими батьками в православному храмі, православним священником…
   Як сказано у святому письмі, одним з найбільших земних гріхів є зрада своєї віри та принципів – віровідступництво. Цей гріх зазначений у всіх світових релігіях до яких не входе жодна секта! Прикро констатувати шо цьому пагубному гріху віддається все більше пологівців, адже зраджують вони не тільки своїм батькам, а й богу. Ці грішні люди можуть бути поряд з вами, жити по сусідству, працювати в одній бригаді, бути вашими родичами, навіть жити в одній сім’ї! Допоможемо разом заблудшім вийти із ночі пітьми та повернутися в лоно істинної віри!
   Секти – то віра диявола, і куди гірший “опіум для народа” чим був більшовизм шо обдурив віру в світле мільонів людей, а десятки мільонів знищив. Сектизм більше зло чим невіра в бога – атеїзм. Бо атеїзм не є вірою в диявола, а сектизм є йому служінням! Памятайте – хто зрадив один раз, зробе це ще не одноразово. Не забувайте хто вас виростив та виховав – ваші предки були православні християни українці, а не заморські проповідники, адепти сатани. Шануймося!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут