У Кінських Роздорах пам’ять про талановитого земляка зберігають, як реліквію (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
80

28 березня у Кінськороздорівському НВК відбувся цікавий захід з нагоди презентації стендів, присвячених талановитому роздорівцю, краєзнавцю, поетові, письменнику й гумористу, лауреатові багатьох літературних конкурсів, активному дописувачу до районної газети Миколі Миколайовичу Пономарцю.

Простий робітник, він був справжнім майстром слова, у прозових та віршованих творах оспівав рідний край, присвятив чимало віршів та оповідань рідним людям, односельцям. На жаль, 17 лютого 2017 року обірвалося земне життя Миколи Миколайовича.

Щирі, добрі слова про земляка лунали з вуст його рідних, директора школи Н.М.Гузь, заступника директора, ініціатора створення пам’ятних стендів О.І.Черкуна, старости села С.І.Зубенка, заступника редактора газети «Пологівські вісті» Н.М.Новікової та ін. Школярі читали вірші земляка, в пам’ять про нього лунали пісні у виконанні вокального гурту «Дивоцвіт» сільського Будинку культури.

Тож всі, хто цікавиться творчістю земляка, тепер можуть завітати до місцевої школи та отримати про нього вичерпну інформацію як з вуст учителів та учнів, так і ознайомившись з матеріалами нових стендів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут