У гімназії “Основа” пройшов марафон професій для школярів (Фоторепортаж)

0
44

У рамках Всеукраїнського місячника професійної профорієнтації у Пологівській гімназії «Основа» пройшов марафон професій, організований Пологівською районною філією обласного центру зайнятості для старшокласників міських шкіл та Воскресенської громади.

Перед майбутніми випускниками виступили представники Федорівського професійного центру, Пологівського професійного ліцею №30, Пологівського ОЕЗу, Оріхівського агропромислового технікуму, Бердянського машинобудівного технікуму, Запорізького обласного військкомату та двох Харківських військових вузів, котрі намагались зорієнтувати школярів у розмаїті професій.

Ми володіємо ситуацією на ринку праці, через це спрямовуємо випускників на перспективні робітничі професії, на які великий дефіцит. Бо, на жаль, у центр зайнятості все частіше звертаються випускники юридичних та економічних вузів, котрі не можуть працевлаштуватися і вимушені навчатись робітничим професіям.

До гімназії ми запросили представників саме тих навчальних закладів, в яких паралельно із професією можна набути рядову виробничу спеціальність – зварника, електрика, слюсаря чи токаря. Дуже шкодуємо, що не змогли приїхати представники із Запорізького електротехнічного коледжу та Запорізького будівельного коледжу, випускники яких особливо затребувані на ринку праці, – розповіла нашому кореспонденту представник районної філії центру зайнятості Віра Тоцька.

І по тому, як жваво школярі спілкувалися з  представниками навчальних закладів, можна сказати, що організатори марафону своєї мети досягли.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут