ТОВ «ТАНДЕМ АГРО»

0
362

ТОВ «ТАНДЕМ АГРО» є активним оператором зернового ринку. Основним видом діяльності є оптова торгівля зерновими, олійними та іншими сільськогосподарськими культурами, чим Товариство займається на постійній та незмінній основі.

Наша компанія є невід’ємною частиною українського бізнесу. За роки діяльності підприємство зарекомендувало себе як законослухняний платник податків та надійний партнер у взаємовідносинах зі своїми контрагентами.

Товариство здійснює купівлю зернових культур безпосередньо у фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств на усій території країни, враховуючи інтереси виробників продукції та проявляючи індивідуальний підхід до кожного з наших партнерів.

Одним із пріоритетних напрямків роботи ТОВ «ТАНДЕМ АГРО» є організація логістики (перевезення, формування партій) та подальше відвантаження продукції, включаючи експорт зарубіжним покупцям. Перевезення сільськогосподарських культур здійснюємо переважно автомобільним та залізничним транспортом.

Колектив ТОВ «ТАНДЕМ АГРО» постійно працює над розвитком професіоналізму, розширює та вдосконалює сфери діяльності, використовуючи методи ведення бізнесу, притаманні нинішньому економічному ринку України.

Будемо раді співпрацювати з вами!

Наша адреса: 70600, Запорізька область, м. Пологи, вул. Магістральна, 461.

Засоби зв’язку:

Телефон відділу закупівлі:  +38 050 287 17 00

Адреса електронної пошти: [email protected]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут