Так працюють, що аж дим іде! (ФОТОФАКТ)

4
68

Трохи гумору нам не завадить. Хоча не дуже смішно проходити пологівцям повз стіну їдкого диму, який вивалювався сьогодні уранці з труби будівлі податкової. 

Такий же дим йде і з димаря дитсадка “Лисичка” та інших установ. Прикро, що цим “чистим” повітрям дихають пологівці…

4 КОМЕНТАРІ

  1. Енергозберігаючі технології з екологічно чистими викидами, нав’язані Україні вдягненими у вишиванки правлячими патріотами з іудейським корінням, в дії!

  2. Податкова інспекція ніколи не опалювалась нічим, окрім вугілля. До чого тут вишиванки?

    • При тому що у всьому світі перспективні види палива сьогодні – газ, а в майбутньому виключно електрика добута альтернативними способами.Будь теперішня влада розумнішою, та опікуючись турботами українців, таке опалення було б скрізь, в тому числі й у будівлі Податкової! Не дарма Європа, попри балаканину правлячих патріотів у вишиванках, збільшує споживання газу, та будує газопроводи в обхід наших територій! У світі тільки найбільш нерозвинені країни розвивають солом’яну та лушпинняну енергетику, за яку радує теперішня влада, при цьому сама не відмовляючись від газу що йде в обхід домівок українців на потреби олігархічних виробництв… Натомість у розвинених країнах відходи сільгоспвиробництв, та деревопереробки частіше використовуються для потреб будівницва, та у меблевій промисловості, а бугілля не спалюється, а переробляється у більш технологічні продукти. Чому – можна зрозуміти вивчивши порівняльні таблиці що характеризують викиди від спалювання різних видів палива. Не говорячи вже про рівень захворюваннь в Україні, які напряму повязані з цими викидами, що з недавніх пір стоять туманом у наших містах в опалювальний сезон.
      http://engineeringsystems.ru/teplosnabzheniye-i-ventiljaciya/rascheti-vibrosov-v-atmosferu.php

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут