Сьогодні з 20.30 на вулицях міста годину не буде світла

0
76

24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. Як повідомив міський голова Юрій Коноваленко Пологи теж долучаться до цієї акції. З 20.30 до 21.30 на вулицях міста вимкнуть світло. 

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Вже протягом 10 років ми гуртом вимикаємо світло на Годину Землі і продовжуємо вимикати його кожного разу, коли виходимо з кімнати. Натхнення однієї години, що є символом природоохоронного руху по всьому світі, дає нам сили діяти протягом року – берегти природні ресурси, сортувати сміття, підтримувати екологічні проекти і багато іншого. Як океан з крапель, з невеликих щоденних дій складаються рішення екологічних проблем.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

Також це чудова можливість провести романтичний вечір при свічках, зустрітися у колі друзів за чашкою чаю або ж запустити в небо паперові ліхтарі.

Цієї Години Землі злови зв’язок з Землею! Вимкни світло 24 березня о 20:30. Приєднуйся до наймасовішого екологічного руху у світі!

Джерело: сайт пологівської міської ради. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут