Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
30 Березня 2018 Місто 670  5 

Сесія міськради: рішення про об’єднання громад депутати вітали оплесками


Сьогодні у Пологівській міській раді відбулася позачергова сесія. На порядку денному питань було небагато. Найголовніші – про добровільне об’єднання територіальних громад і про затвердження Меморандуму про добровільне об’єднання.

Міський голова Юрій Коноваленко повідомив депутатам, що міська рада отримала позитивний висновок щодо відповідності законам і Конституції України проектів рішень про об’єднання громад. Він наголосив на тому, що прийняте остаточне рішення щодо об’єднання – дуже важливий і відповідальний крок, після його прийняття дороги назад вже не буде.

Секретар виконкому міської ради Оксана Ковалевська ознайомила депутатів з проектом рішення. Народні обранці ще раз зважили всі “за” і “проти”, поставили деякі питання міському голові, отримали від нього вичерпні відповіді і перейшли до поіменного голосування. Рішення прийняли одностайно: з 23 присутніх – 23 “За”. Ухвалу цього доленосного рішення депутати вітали оплесками.

Відомо, що паралельно з міською радою сільські ради провели також сесії, на яких ухвалили свої рішення про об’єднання.

Також депутати затвердили Меморандум про добровільне об’єднання територіальних громад. У ньому зазначені пріоритетні завдання для всієї Пологівської ОТГ (див. фото).


 1. житель сказав:

  шило-мило.
  були села, райони.
  тепер село/громада/район
  через рак-два-три, коли у деякий громад буде брак коштів, будуть обєднуватися з іншими.
  в чому сенс? витягти з держбюджету кошти та розікраcти?

  • Прихожанка сказав:

   Естсно…Я пришел на работу работать. А не на глупые вопросы отвечать — почему я пьяный здесь сплю. anekdotov.net?

 2. Анонім сказав:

  Якби ви ознайомилися з щорічною декларацією голови ради із зарплатою 401 тис.грн (до речі у голови облради 356) питання такі б не ставили.

 3. Анонім сказав:

  А ще цікаво, як директор Чубарівського ліцею, депутат ради, умудрився отримати зарплату за минулий рік 360 тис.грн. Пологовістяни, візьміть інтерв’ю, хай народ знає, як при нищівному існуванні профосвіти отримувати таку зарплатню

 4. Іван сказав:

  Да з якістю депутатів, що в міській, що в районній раді пєчалька! Цікаво хто ж їх обрав? І не дай боже ще це повториться. А про голів рад, краще промовчати. ЦАРІ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.