Пологівці, а ви підтримаєте акцію «Година Землі»?

0
28

Акція розпочнеться у суботу, 24 березня о 20:30.

Організатори кажуть, що її мета – символічна: у такий спосіб активісти намагаються привернути увагу до проблем енергозбереження та зміни клімату.

“Годину Землі” вперше провели в 2007 році у Сіднеї. Це було зроблено з метою тиску на учасників переговорів про нову угоду щодо кліматичних змін. Невдовзі до неї почалися долучатися інші міста, кількість яких зросла до кількох тисяч по всьому світу.

Вже протягом 10 років ми гуртом вимикаємо світло на Годину Землі…і продовжуємо вимикати його кожного разу, коли виходимо з кімнати. Натхнення однієї години, що є символом природоохоронного руху по всьому світі, дає нам сили діяти протягом року. Як океан з крапель, з невеликих щоденних дій складаються рішення екологічних проблем. Разом ми змінюємо світ! Ти з нами?, – говориться на сайті організаторів WWF Global.

Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth (“Злови зв’язок з Землею”) – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя – чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.

Вл.інф.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут