2 Березня 2018 Кримінал, Район 758  4 

Пологівський відділ Токмацької місцевої прокуратури викрив посадовців, які розкрадали бюджетні кошти


Здійснюється процесуальне керівництво Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури у кримінальному провадженні за № 12017080320000099 від 23.01.2017 за ознаками ст.364 ч.2 КК України.

У ході досудового розслідування було встановлено, що посадові особи управління соціального захисту населення Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області в період з 01.06.2016 до 31.08.2017, зловживаючи своїм службовим становищем в частині нездійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам за місцем їхнього фактичного проживання (перебування), складали підроблені акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, які в подальшому подавали на засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО.

На підставі вказаних актів районною комісією з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО прийнято позитивне рішення щодо здійснення соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам. У результаті складання підроблених актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та прийняття рішень районної комісії за вищевказаний період здійснено соціальних виплат на загальну суму понад 1,346 млн.грн., що є тяжкими наслідками.

            У ході досудового розслідування 28.02.2018 повідомлено про підозру посадовим особам Пологівського РУСЗН у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.366, ч.3 ст.191 КК України. Крім того, було вилучено в ході реалізації тимчасового доступу до речей та документів банківські документи та особові справи внутрішньо-переміщених осіб із управління соцзахисту. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.


 1. Небайдужий. сказав:

  Якби вони не зробили цього правопорушення , то , можливо , ці гроші могли бути перераховані комунальним підприємствам міста для погашення заборгованності по заробітній платі…

 2. анатолий сказав:

  вночи стриляють а днем по пенсию в пологи

 3. Игорь сказав:

  Якбы баби пришили яйца ,вона б стала “дидом”!!!!!!

 4. Игорь сказав:

  А вообще,за такие вещи людей должны лишать свободы,а не просто написать в газете,люди посмеялись,и Бог с вами!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.