Пологівський ліцей відкриває двері для майбутніх учнів

1
78

Вибір професії – один з найвідповідальніших моментів у житті кожної людини, адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов життєвої повноцінності. Вибір професії значною мірою впливає на все подальше життя.

Через два місяці закінчать школу одинадцятикласники, і постануть перед вибором учні 9-х класів. Ким бути, куди піти вчитися? Свою допомогу у розв’язанні цих проблем запропонував Пологівський професійний ліцей, провівши 16 березня « День відкритих дверей». На цей захід запросили учнів  9-х і 11-х класів усіх шкіл району.

До ліцею завітали 112 учнів, які дізналися того дня багато цікавого. Так, вони ознайомилися з кабінетами і лабораторіями, де ліцеїсти вчаться за спеціальностями «кухар; кондитер», «електрогазозварник», «водій категорії В і С1», «електромонтер з ремонту і обслуговуванні устаткування». А ще переглянули виставку продукції, яку виготовляють ліцеїсти на уроках виробничого навчання по кожній професії, а саме: сміттєві баки у вигляді пінгвінів та великої місткості для багатоповерхівок, лавки, гаражні ворота, фігурну ковку, букети чудових квітів з овочів, гарні пироги, тістечка.

З цікавістю школярі подивились презентації професій і відео за участю учнів ліцею. Сподобалися гостям пісні й танці, які їм подарували господарі заходу. Всіх присутніх пригостили смачним обідом. Тож дуже сподіваємось, що після всього почутого й побаченого серед школярів знайдуться ті, хто обере для подальшого навчання саме наш ліцей.

Наталія Кащенко, голова методичної комісії

по професії «кухар, кондитер».

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут